Denní horoskop na 25. června 2024: Vodnáře čeká nezapomenutelný den, Raci doplatí na pomluvy

Denní horoskop na 25. června 2024: Vodnáři mají před sebou nezapomenutelný den
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 25. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 25. 06. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den může mít nálepku „nezapomenutelný“. Hvězdy přejí navazování nových kontaktů. Nezapomeňte myslet na své zdraví a víc se hýbat...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Doslova chrlíte jeden nápad za druhým. Nedovolíte nikomu, aby vám mluvil do vašich smělých plánů. Měli byste myslet i na své blízké a dát jim prostor, aby se vyjádřili, vždyť se jich to týká taky.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den je dnem zkoumání a objevování. Můžete se ocitnout v nové situaci nebo prostředí, které podnítí vaši představivost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Připravte příjemný večerní program, k němuž pozvete nejen kamarády, ale také rodinné příslušníky. Je čas napravit to, že jste své blízké v poslední době trochu opomíjeli. Společně strávené chvíle jistě všem udělají radost.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dočkáte se zaslouženého úspěchu. Déle neřešitelnou situaci zvládnete díky své vynalézavosti takovým způsobem, že budou spokojeni všichni zúčastnění. Můžete být na sebe pyšní. A právem!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pomlouvat šéfa za jeho zády se nevyplácí, brzy to poznáte na výplatě. Almužna, kterou donesete domů, pak bude jablkem sváru. Zbytečně to ale nehroťte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nečekejte, že vaše smělé nápady budou hned přijaty s pochopením. Neurážejte se a neházejte flintu do žita, musíte jen ještě zapracovat na detailech. Doma na vás čeká milé překvapení.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pociťujete odtažité chování u některých lidí? Ještě než jim začnete něco vyčítat, zamyslete, jak velký podíl na tom máte i vy. Záleží jen na vás, co s tím uděláte, zda upřímně přiznáte pochybení.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezahrávejte si s city druhých lidí. Nevíte-li, jak máte někoho odmítnout, neudržujte ho dokola v nejistotě či naději. Dotyčnému otevřeně řekněte, jak se věci mají, pochopitelně co nejohleduplněji.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rodinné dýchánky vás vůbec netěší, ale díky nim budete mít šanci vyřešit jeden vleklý spor. Trochu to zabolí, ale uvidíte, jak si nakonec oddychnete.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud máte pocit, že vás nikdo nechápe a vy zase nerozumíte druhým lidem, pokuste se na danou věc podívat jejich očima. Nový pohled na věc vám jen prospěje. Zapracujte i na komunikaci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop přeje všemu novému a nevšednímu. Pokud jste dostali chuť zažít nějaké originální dobrodružství, tak do toho prostě běžte. Omezování by vám neprospělo, nezapomeňte si však vytyčit jasné hranice.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články