Denní horoskop na 26. září 2023: Ryby by měly myslet na své zdraví, Kozorohy čeká příjemné setkání

Denní horoskop na 26. září 2023: Ryby by se dnes měly zaměřit na pohyb a zdravý jídelníček
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 26. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská26. 09. 2023 05:50

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Snažte se být taktnější v tom, co a jak druhým lidem říkáte. Měli byste se krotit v ostřejších výrazech, buďte k ostatním laskavější a ohleduplnější. Zkuste zapracovat na vylepšování vztahů kolem vás.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás nabádá, abyste přidali na pohybových aktivitách, chcete přece dobře vypadat a skvěle se cítit. Pamatujte na své zdraví a popřemýšlejte o tom, jak zlepšit svůj jídelníček.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Měli byste se více koncentrovat a utřídit si myšlenky. Někdo vás požádá o radu. Bude důležité, abyste v klidu probrali danou situaci a pokusili se najít ideální řešení pro všechny zúčastněné.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nehrajte si na to, že se k vám někdo zachoval nespravedlivě a vy za nic nemůžete. Zamyslete se trochu nad sebou a zapomeňte na urážlivé chování. Ať neztratíte to, na čem vám tolik záleží.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy prozrazují, že budete mít úspěch v obchodních záležitostech. Dlouho se jimi ale nezdržujte, naplánujte si na večer setkání s přáteli. Připravte něco na zub nebo zajděte do svého oblíbeného podniku.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás čeká důležitý rozhovor na soukromé téma, zabraňte tomu, aby se odehrál na veřejnosti. Ani netušíte, kdo všechno má uši nastražené. Mohli byste pak ztratit důvěru svých blízkých.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Připravte se na to, že vás čeká spousta povinností. Přesto se však snažte, abyste si vyšetřili kousek času pro svůj soukromý život. Využijte ho tak, že se budete věnovat svým nejbližším, které jste v poslední době zanedbávali.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Je hezké, jaké máte zajímavé plány do budoucna. Ale nejdříve byste se měli zeptat, zda o ně vaši nejbližší vůbec stojí. Ať zbytečně neplýtváte energií.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vás nabádají, abyste nepokukovali po druhých lidech, kterým se daří lépe než vám. Snažte se nepodléhat závisti, radši si rozmyslete strategii, která by vám pomohla pohnout se z místa.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nestěžujte si všem lidem okolo vás, že se vám v poslední době nic nedaří, přestože tolik snažíte. Porozhlédněte se raději po nových příležitostech, chtělo by to vnést do života nějakou změnu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dávejte si pozor na to, co a komu sdělujete. Hodláte-li pomlouvat někoho ze svých přátel, brzy by se to celé mohlo obrátit proti vám. Pokud máte v plánu sportovat, pak nepřeceňujte své síly, hrozí vám úrazy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Můžete se těšit na příjemná setkání. Veškeré činnosti, které začnete dělat, se snažte dotáhnout do konce. Večer si zajděte na vyhlášenou specialitu do trendové restaurace a dobře se bavte.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články