Denní horoskop na 28. září 2023: Býci obdrží zajímavou nabídku, Střelce čeká klid a odpočinek

Denní horoskop na 28. září 2023: Býky dnes čeká zajímavá nabídka
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 28. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská28. 09. 2023 05:42

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Měli byste být průbojnější, jen tak dosáhnete toho, co si tolik přejete. Uvědomte si, že některé záležitosti vyžadují mnohem aktivnější přístup. Pokuste se na tom zapracovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás nabádá, abyste neplýtvali energií na zbytečnosti. Stanovte si priority, které musíte nutně splnit, pak to důsledně dodržujte. Nevyvolávejte hádky, hrozí vám konflikty s autoritami.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ačkoliv byste nejraději lenošili, dnes je lepší přidat tempo. Pokud nezaberete hned ráno, nemáte šanci zvládnout všechny povinnosti, co vás čekají. Dokonce i doma se budou spoléhat na vaši pomoc.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte si pozor na to, ať příliš dlouho neváháte u zajímavé nabídky, kterou dnes obdržíte. Už se nemusí opakovat. Myslete pozitivně i v situaci, kdy se vám bude zdát, že je to útok proti vaší osobě.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že nad každou maličkostí moc dlouho váháte a máte sklony k pochybnostem. Pak se nedivte, že vám nezbývá čas na nic jiného a nestíháte řešit ani to, co by mělo mít prioritu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes čekejte nervóznější atmosféru. Pozor si dejte na přecitlivělé reakce některých známých. Nebude úplně snadné, abyste zůstali za všech okolností trpěliví, ale snažit byste se o to mohli.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vás zasáhne kreativní vlna, snažte se z toho vytěžit maximum. Veškerou inspiraci zužitkujte ve svůj prospěch. Jakmile se na nějakou činnost zaměříte, buďte trpěliví a dotáhněte to do konce.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes si ohlídejte, ať neodsouhlasíte všechno, co vám druzí předloží, protože se vám to nechce řešit. Teď byste čas ušetřili, ale v budoucnu by vás čekaly potíže.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Připravte se na to, že kolem vás bude panovat dusnější atmosféra. Nenechte se vyprovokovat k hádkám. Když na vás někdo bude útočit, pokuste se neklesnout na jeho úroveň stejným slovníkem.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás nabádají, ať jste trochu pružnější ve svém konání. Neslibujte ostatním lidem věci, které pak nedokážete splnit. Mnohé záležitosti plánujete už delší dobu, ale stále se nic neděje...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nespoléhejte se na pomoc ostatních, akorát byste byli zklamaní. Dejte si pozor, ať se nedopustíte chyb z nepozornosti. Dodělejte v práci to nejnutnější a dopřejte si klid a odpočinek, už to vážně potřebujete.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Můžete se těšit na to, že všechno, co jste si naplánovali, do puntíku splníte. A ještě vám zbude čas na osobní věci. Tak vyrazte co nejdříve za svými blízkými a relaxem.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články