Denní horoskop na 5. prosince 2023: Lvy čeká zajímavá nabídka, Kozorozi budou mít energie na rozdávání

Denní horoskop na 5. prosince 2023: Lvy dnes čeká zajímavá nabídka
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 5. 12. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská05. 12. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás nabádá, ať se neschováváte před okolním světem. Ačkoliv tvrdíte, že vám to takto vyhovuje, uvnitř tušíte, že tomu tak úplně není. Zapomeňte na sebelítostné nálady a vyrazte mezi lidi.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vám radí, ať se zaměříte na utužování mezilidských vztahů. Naslouchejte druhým lidem a dejte jim možnost, aby vyjádřili své názory. Zeptejte se jich, zda je něco netrápí a nepotřebují vaši pomoc...

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dospějete k názoru, že před řešením komplikovaných záležitostí stejně nemůžete utíkat donekonečna. Starostí se tím nezbavíte a ještě na to musíte pořád myslet. Zkuste tedy jít tomu jednou naproti.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Měli byste lépe hlídat své finance. Máte tendenci vrhat se do všeho po hlavě, aniž byste si promysleli, co všechno se může stát. Nabídky, které se zdají na první pohled až příliš úžasné, si pořádně prověřte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy vás varují, ať neutrácíte peníze za věci, jimiž si chcete koupit přízeň jiného člověka. Věřte tomu, že tudy cesta opravdu nevede, alespoň ne ta upřímná a dlouhodobá. Později byste toho litovali...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Snažte se být shovívavější k počinům ostatních lidí. Nesuďte je za věci, s nimiž nemáte osobní zkušenost. Veškeré povinnosti byste měli vyřídit vcelku rychle, takže zase jednou můžete vyrazit za kulturou.

Tři znamení zvěrokruhu, která milují, když venku řádí živly.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že můžete obdržet zajímavou nabídku. Pokud vás zaujme, běžte bez obav do toho. S podporou rodiny a přátel zvládnete i nemožné. Lidí, co vám úspěch přejí, je kolem vás dost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pořizování dražších věcí si pořádně promyslete. Prostudujte si recenze, poraďte se s někým ohledně kvality a výhodnosti, teprve až pak se pusťte do nakupování.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte upřímní, i kdybyste měli někomu blízkému sdělit něco, co mu nebude zrovna příjemné. Pokud se budete přetvařovat, stejně se pravda neutají. Věřte, že čím dříve vyložíte karty na stůl, tím lépe.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neměli byste se nad nikoho povyšovat. Jestliže se vám blízký přítel svěří se svým problémem, neodpovězte mu, že jste to přece říkali... Tohle slyšet nepotřebuje. Snažte se mu pomoci.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Přemýšlíte, jak nejlépe využít tento den. Zda se máte pustit do úklidu, nebo se spíše věnovat zábavnějším činnostem. Věřte tomu, že když budete chtít, v pohodě zvládnete obojí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Máte energie na rozdávání, můžete se pustit do aktivit, které si už dlouho přejete vyzkoušet. Vaši blízcí se k vám rádi připojí, užijete si společně plno legrace. Večer zakončete u dobrého jídla v příjemné hospůdce.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články