Denní horoskop na 6. prosince 2023: Berani budou dobíjet baterky v přírodě, Pannám přijde vhod relax

Denní horoskop na 6. prosince 2023: Berani dnes budou dobíjet baterky v přírodě
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na středu 6. 12. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 06. 12. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás nabádá, ať se snažíte dát do pořádku dávné spory. Pokud dáte dotyčným najevo, že vám na tom skutečně záleží, uvidíte, že i protistrana projeví zájem, aby se všechno urovnalo.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud toužíte po společnosti svých přátel, pozvěte si je domů. Jistě ocení vaši pohostinnost. Drobné nedorozumění v rodině bude naštěstí jen přechodné, proto to už dále nerozpitvávejte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Udělejte si výlet do přírody. Pokud se cítíte tak nějak bez energie, věřte, že baterky si nejlépe dobijete právě na čerstvém vzduchu. Sportovní aktivity vám udělají dobře, perfektně si vyčistíte hlavu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Máte plno plánů, ale ne všichni z rodiny je s vámi budou chtít sdílet. Nebuďte zklamaní, když se všechno nebude odehrávat podle vašich představ. Doma byste mohli probrat, kam vyrazit na dovolenou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy vám radí, abyste neměli obavy být spontánnější. Vždyť nejde vždycky všechno naplánovat do puntíku. Vyhýbejte se aktivitám, na něž nemáte náladu, ať už vás bude přemlouvat kdokoliv.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Připravte se na to, že by se u vás mohla objevit nečekaná návštěva. Může se vám ozvat i někdo, koho jste doopravdy dlouho neviděli a neměli o něm žádné zprávy. Šokující informace vás mohou vyvést z míry...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nevzdávejte se svých plánů, i kdyby vás druzí lidé odrazovali. Na pozoru se mějte při komunikaci se svými blízkými, vyvarujte se výčitek, jinak se hádce nevyhnete.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Udělejte jen ty nejnutnější povinnosti a koukejte si zase jednou naordinovat pořádnou relaxaci. Potřebujete se odreagovat a pobavit. Pokud máte chuť cestovat, na nic už nečekejte a běžte si zabalit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jste myšlenkami úplně mimo, vůbec se nedokážete soustředit na to, co děláte. Dejte si proto pozor, abyste e-mail nebo peníze neposlali někomu jinému. Než něco podepíšete, radši si to několikrát přečtěte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy říkají, abyste dodělali všechny resty a naplánovali si setkání s přáteli. Potřebujete se pobavit a přijít na jiné myšlenky. Nákupy odložte, nyní máte sklony k lehkomyslnosti, utratili byste majlant za zbytečnosti.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jistá nemilá věc vám překazí veškeré plány. Zavolejte přátelům, kteří vás překvapí tím, jak hned zareagují a nabídnou vám pomoc...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zkuste na tento den naplánovat pro své blízké program, o němž víte, že je určitě potěší. Pokud k vám nečekaně přijede příbuzenstvo, zapomeňte na kyselé obličeje. Místo toho je nějak rafinovaně setřeste.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Související články

Další články