Denní horoskop na 9. prosince 2023: Býci se pustí do pečení vánočního cukroví, Lvi by měli mluvit na rovinu

Denní horoskop na 9. prosince 2023: Býci se dnes pustí do pečení vánočního cukroví
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na sobotu 9. 12. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská09. 12. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že vás čeká příjemný den s těmi, které máte rádi. Vaši blízcí mají výbornou náladu a nebudou nic namítat proti aktivitám, které jste vymysleli. Neznamená to však, že je snad máte strhat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud máte pocit, že vám chybí pozornost, sáhněte si nejprve do svědomí, zda se i vy svým blízkým náležitě věnujete. Výčitkami akorát pokazíte náladu všem okolo, tak se toho snažte vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy prozrazují, že sice máte lenošivou náladu, ale rodinka vám naplánovala povinnosti. Neotálejte moc dlouho s jejich splněním, natož aby vám to snad museli připomínat. Ať se kvůli tomu nepohádáte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes je čas pustit se do pečení vánočního cukroví. Nejenže to udělá radost vám, ale také celé rodině. To vám přinese energii a chuť do života...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Budete si muset stát za svým slovem, nezapomínejte na sliby, které jste dali rodině. Pokud vám některé věci vypadly z hlavy, tak se nesmyslně nevymlouvejte, ale raději se koukejte přiznat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy prozrazují, že vás přátelé překvapí zajímavou nabídkou. Ačkoliv se vám na první pohled zamlouvá, nechte si ještě nějaký čas na rozmyšlenou. Nejlepší bude poradit se se svými blízkými, co oni na to.

Tři znamení zvěrokruhu, která čeká setkání s velkou láskou v tramvaji.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Bude-li někdo chtít znát váš názor na danou věc, nevymlouvejte se, ale na rovinu řekněte, co si myslíte. Umíte si přece své stanovisko obhájit, natož před blízkými.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte výbornou náladu a díky tomu vás jen tak něco nerozhodí. A věřte tomu, že někteří rodinní příslušníci se o to svými poznámkami budou snažit. Nasaďte velkorysý úsměv na tváři, ono je to přejde.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes vám bude nejlépe s rodinou. Pokud vás známí budou lákat za nějakými aktivitami, ale vy na to nebudete mít náladu, tak se nenechejte přemluvit. Nač se přemáhat a pak toho nakonec litovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nemůžete vydržet na jednom místě. Zavolejte tedy přátelům a podnikněte výlet za nevšedními zážitky. O legraci ani adrenalin nouze nebude a nemusíte kvůli tomu až za hranice.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud máte pocit, že vás nikdo nechápe a vy zase nerozumíte druhým lidem, pokuste se na danou věc podívat jejich očima. Nový pohled na věc vám jen prospěje. Zapracujte i na komunikaci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud vyvstanou nějaké problémy, zachovejte klid a slova volte opatrně, abyste neřekli něco, čeho budete posléze litovat. Sežeňte si nejprve veškeré dostupné informace, až pak začněte věci řešit.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články