Akční hrdina Bruce Willis: Doma byste ho nepoznali, je za milujícího tátu i kašpárka

Akční hrdina Bruce Willis: Doma byste ho nepoznali, je za milujícího tátu i kašpárka
Zdroj: Showpix
Bruce Willis s rodinou o minulých Vánocích. Společná fotografie v pyžamech dokládá, že všichni, včetně slavného tatínka, mají neobyčejný smysl pro humor.
O letošním Halloweenu se Bruce odvázal. V tomto kostýmu je prakticky k nepoznání.Emma a Bruce letos oslavili dvanácté výročí svatby. Zdá se, že se i po těch letech milují pořád stejně. Na snímku s dcerami.Rodina s oblibou vyráží na túry do přírody. Možná tam hledá potřebný klid, kterého se jí ve městě plném všetečných lidí nedostává.+ 3 fotky+ 4 fotky

Většina z nás zná Bruce Willise (66) jako drsného hrdinu akčních filmů. Ve skutečnosti je ale americký herec z úplně jiného těsta. Jeho nejbližší ho znají především jako milujícího tátu, náruživého zálesáka a velkého srandistu, který pro zábavný kousek nejde nikdy daleko.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 28. 11. 2021 09:00

Bruce Willis vychovává s druhou manželkou, herečkou a modelkou Emmou Heming (43) dcerky Mabel (9) a Evelyn (7). Z předchozího svazku s hollywoodskou star Demi Moore (59) má další tři, dnes již dospělé holky Rumer (33), Scout (30) a Tallulah (27). A jestli se něco o hrdinovi Smrtonosné pasti dá říct, pak je to fakt, že je víc než oddaný táta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Někdy bych ho nejradši vystřelila na Měsíc, tvrdí Emma

Dokazuje to ostatně každý den. Nevynechá jedinou příležitost, jak se dětem postarat o zábavu. Například o letošním Halloweenu vytvořili s Emmou pro dcerky exkluzivní kostýmy. A nejen pro ně. Při této příležitosti se vyfešákoval i sám herec. "Také jste si užili perfektní Halloween? My určitě. A cestou jsme sbalili tohoto chlápka. Jen to prosím neříkejte mému manželovi," napsala Heming k fotografii, na níž byste Bruce rozhodně nepoznali.

O tom, že oba mají smysl pro humor, není nejmenších pochyb. Ať již to idol ženských srdcí dokazuje svým řáděním s dcerami, či Emma vtipnými komentáři na sociálních sítích. V březnu se například trefně vyjádřila k 12. výročí sňatku s Willisem. "Vážení, tohoto chlapa miluji na Měsíc a zpět. I když přišly chvíle, kdy bych ho nejradši na ten Měsíc vzala, tam ho nechala a vrátila se sama. Ale tak by mělo 12 společných let vypadat, ne?" napsala rodačka z Malty, která má také vlastní recept na šťastné manželství. "Musíte se spolu často smát. Jakmile s tím přestanete, máte problém," prozradila magazínu Closer.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

S Demi a jejich dcerami jsou jako jedna rodina

Ač  pro vtip nejdou nikdy daleko, oba se snaží být především milujícímu rodiči. Proto dcery často berou na výlety do přírody. Buď toulají po lesích, horách nebo sjíždějí řeku na raftu. Obě holky pobyt venku zbožňují a cizí jim není ani cestování. Ve volném čase podle mámy navíc rády hrají softball.

Skvělý vztah mají i k nevlastním ségrám z tátova manželství s Demi. Nezřídka se navštěvují, tráví spolu dovolené a když dojde na rodinnou oslavu, setkají se na ní nejen všechny holky, ale i Moore s Heming. A nemají s tím nejmenší problém. "Demi mě přijala do své rodiny, stejně jako já přijala ji do té své," svěřila se Emma magazínu Closer. "Imponuje mi, jak Bruce a Demi zvládli rozvod, během nějž nepřestávali v první řadě myslet na své dcery. Hodně mě to naučilo," dodala.

Zdroje informací:

People.com

Closerweekly.com

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Související články

Další články