Dušan (44): Měl jsem tajný poměr s krásnou stážistkou. Když jsem se jí potřeboval zbavit, zachovala se jako pěkná mrcha

Skutečné příběhy o nevěře: Měl jsem tajný poměr s krásnou stážistkou. Když jsem se jí potřeboval zbavit, zachovala se jako pěkná mrcha
Zdroj: Freepik

Dušan se spustil s mladou milenkou. To, co následovalo, by nepřál nikomu. Vyhrožování a vydírání bylo na denním pořádku, musel bývalou milenku uplatit.

Michaela Hájková
Michaela Hájková20. 11. 2023 07:00

Marika (21) byla nádherná a já se ve skutečnosti ani nesnažil jí odolat. Svedla mě a já byl šťastný muž, alespoň na chvíli. Když jsem chtěl vztah zabrzdit, dala mi „nůž na krk“ a začala vyvádět.

Nová stážistka vypadala jako modelka

Do firmy nastoupila stážistka, která připomínala modelku spodního prádla. Nemohl jsem z ní spustit oči, což se příliš nehodilo. Byl jsem její nadřízený. Snažil jsem se tedy chovat korektně, ale ona na to měla jiný názor. Jednou po práci, když jsme se zdrželi v kancelářích, přišla za mnou s rozepnutými knoflíčky halenky.

Nedalo se jinak – nechal jsem ji, ať dělá, co umí. Byl to ten nejhezčí zážitek za mnoho let. S manželkou máme svoje pravidelné „středy“ a já jsem za to rád. Takové tornádo jsem dost možná nezažil ani před svatbou. S Marikou jsme udržovali aférku do doby, než se ke mně začala chovat jinak před kolegy.

Sáhla mi na rameno, plácala mě po zádech anebo mi nenápadně sahala pod stolem na koleno. To jsem musel zarazit – nemohl jsem si dovolit žádný průšvih v práci. A už vůbec ne doma – žena se o tom nesměla dozvědět, zničilo by ji to. Já bych manželku nikdy neopustil a moje nevěra se jí netýkala, ať už to zní sebevíc nelogicky.

Chtěl jsem vztah s milenkou přibrzdit

Marika se mi zdála na svůj věk rozumná a vyspělá, chtěl jsem si s ní upřímně promluvit. Vyvedlo mě z míry, jak hystericky reagovala. Začala na mě křičet, že jsem hajzl, a házet po mně věci. Pak zasyčela, že se o tom všichni dozví. Musel jsem ji na kolenou prosit a ještě se mi smála. Ujistila mě, že má hodně důkazů, včetně zpráv a fotek.

Omluvil jsem se jí a na důkaz své lítosti jí koupil drahou kabelku, o níž dlouho mluvila. Pak jsem se ale snažil ze vztahu vykroutit. Porady jsem posouval na pozdní hodiny, aby v kanceláři pořád někdo byl. Požádal jsem uklízečku, aby přicházela o hodinu dřív a podobně. Marice jsem neodpovídal na žádné návrhy. Pak jsem ji potkal před naším domem.

Vyšel jsem na zahradu na cigaretu a ona tam stála v dešti, usmívala se. Prý pozorovala oknem naši rodinu. „Měl by sis užít poslední radostný chvilky, než se to žena dozví,“ smála se mrazivě. Měl jsem sto chutí ji uškrtit. Největším viníkem jsem byl pochopitelně já, ale sypání si popela na hlavu už mi stejně nepomůže.

Vytáhla ze mě slušnou částku za to, že bude mlčet

Nevěděl jsem, co mám dělat. Přiznat se raději manželce sám, než jí přijdou nějaké kompromitující materiály? Marika mi poradila, jak z toho ven. Řekla si o pořádně tučnou částku, až se mi protočily panenky. Musel jsem na to přistoupit, protože žena by mi jistě neodpustila. Po nějaké době mě napadlo, že to měla Marika celé předem vymyšlené.

Dozvěděl jsem se totiž, že to táhne s naším generálním ředitelem. Vsadil bych se, že se celý příběh bude opakovat. Možná si takhle ta holka vydělává na živobytí. Dokud nepotká nějakého maniaka, co ji nakonec zneškodní.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články