Elena (34): Díky bohatému muži jsem měla pohádkový život. Cestu mi ale zkřížila prsatá influencerka

nešťastná, zklamaná
Zdroj: Freepik

Provdat se za milionáře je snem každé ženy. Pro některou představují hlavní motiv finanční prostředky, jinou láká romantický zážitek. Fakt, že i příběh jako vystřižený z románu může skončit špatně, si už ale připouští málokdo a nepřipouštěla si ho ani Elena.

Michaela Karásková
Michaela Karásková 21. 04. 2024 10:00

Ohlížím-li se zpět, měla jsem vlastně štěstí. Netrvalo sice dlouho, ale o to větší vděk cítím, že mě potkalo. Pocházím ze tří dětí a mládí jsem strávila na cestě mezi sídlištěm a školou. Rodiče si odjakživa přáli, abych se jednoho dne stala prodavačkou v obchodě, stejně jako maminka. Jenže než takový osud, to jsem se raději rozhodla jít studovat.

Zamiloval se do mě movitý podnikatel

Po gymnáziu se mi navíc povedlo dostat se na psychologii. Jenže studia vzala brzy za své, to když mi do života vstoupil Jiří. Potkali jsme se na jedné univerzitní akci a já myslela, že jde o klasický případ lásky na první pohled. Moc se mi líbil a ještě více mě překvapilo, když jsem zjistila, že nejde o žádného z profesorů, nýbrž o movitého podnikatele.

Propadla jsem mu. Když pak přišla po jedné slavnostní divadelní premiéře určené jen VIP divákům první noc v jeho vile, myslela jsem, že sním. Vždyť i mé dávné sny bývaly ve srovnání s touto realitou náhle „horší“, což je pocit, který by měl v životě zažít každý.

Přišla jsem si jako Audrey Hepburn ve Snídani u Tiffanyho

Vznášela jsem se na obláčku štěstí. Jiří mě obletoval, minimálně jednou do týdne doma čekala bohatá kytice a všelijakých menších dárečků bych se ani nedopočítala. Vozil mě zásadně služební limuzínou a já mu za to byla okrasou do společnosti. Jen díky němu jsem poznala skoro všechny místní celebrity.

Bylo to neuvěřitelné a sen zdaleka nekončil. Po měsíci známosti jsem se od našich odstěhovala a žila životem dámy, která může mít, na co si vzpomene. Něco jako Audrey Hepburn ve Snídani u Tiffanyho, přičemž štěstí jako vystřižené z poličky beletrie pokračovalo. Po dvou letech přišla svatba.

Vizuálně okázalá, i když jen v kruhu rodiny. Jiří měl sice známé osobnosti rád, ale pouze na večírcích při skleničce šampaňského. Do soukromého života je pouštět odmítal. O naší svatbě se tudíž veřejně nevědělo. Přesto, když se věc rozkřikla, přišla jsem rázem o všechny kamarádky, a k moudrým činům jsem poté nepřispěla ani já. Svět velkých možností mi totiž brzy zastřel, co je v životě důležité, a já s radostí „sekla“ se studii. Vždyť co já, dáma, bych chodila mezi obyčejné studenty někam do posluchárny a čuchala smrady z jejich batohů?!

Manžela mi přebrala prsatá influencerka

Po několika letech v manželství mi navíc přišlo, že to bude navěky. Atmosféra mě pohltila a já ignorovala i to, když mi jednou naše paní na úklid nechtěně potvrdila, že Jirka má milenku. Necítila jsem potřebu věc řešit, což byla chyba. Jakási hvězda sociálních sítí s umělými prsy a metrovými nehty mi manžela nakonec přebrala, ani ne do roka, a já zůstala po těžkém rozvodu bez prostředků.

Podle předmanželské smlouvy jsem neměla nic. Sen skončil a já se vracela zpět. Dnes jsem ráda, že mám pořád ještě rodiče, kteří mi poskytli přechodné bydlení, a doufám, že se alespoň dálkově vrátím ke studiu. Zkušenosti, kterými jsem si prošla, považuji nicméně za největší školu života, a ráda si počkám na den, kdy populární hvězdičce přebere Jirku zase jiná. Vzhledem k tomu, že on nechtěl být nikdy moc vidět, nebude rozchod téhle dvojice daleko.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Související články

Další články