Gwyneth Paltrow radí, jak se vyrovnat s odchodem dětí: Zapomeňte na prázdné hnízdo, přichází čas volných ptáků

Gwyneth Paltrow radí, jak se vyrovnat s odchodem dětí: Zapomeňte na prázdné hnízdo, přichází čas volných ptáků
Zdroj: Profimedia
Herečka Gwyneth Paltrow se rozpovídala o své složité rodinné situaci.S manželem Bradem Falchukem sdílejí domácnost se čtyřmi puberťáky, kteří zpočátku nedokázali najít společnou řeč.Gwyneth má z předchozího manželství s muzikantem Chrisem Martinem dospělou dceru Apple.......a syna Mosese, který je v posledním ročníku střední školy. Apple a Moses si na společné soužití nemohli zvyknout a Gwynnie se kvůli tomu dost trápila.+ 2 fotky+ 3 fotky

Hodně zajímavé životní období prožívá herečka Gwyneth Paltrow. Nejenže se nedávno přehoupla přes magickou padesátku, ale navíc se, jako spousta žen v jejím věku, musí pomalu připravit na den, kdy její dospívající děti vyletí z rodného hnízda. Jak svérázná blondýnka nicméně přiznala magazínu People, žádné velké trauma z toho nemá.

Tereza Švandová
Tereza Švandová19. 11. 2023 13:00

Hrdinka filmu Sedm sdílí s manželem, producentem Bradem Falchukem (58), domácnost s celkem čtyřmi puberťáky. A připouští, že to není vůbec jednoduché. Její potomci Apple (19) a Moses (17) si totiž na ty Bradovy Isabellu (19) a Brodyho (17) jen těžko zvykali.

Po vědomém odpárování přichází čas volných ptáků

"Je to složité a vůbec ne intuitivní. Nikdo vám neřekne, jak to udělat," svěřila se magazínu People herečka, která si Brada vzala roku 2018, čtyři roky po "vědomém odpárování", jak říká rozvodu s exmanželem Chrisem Martinem (46). "Prostě se to snažte zvládnout. Pokud se to povede, je to jedna z věcí, která vám udělá největší radost."

Co už herečku ale méně plní optimismem, je blížící se odchod jejích puberťáků z domova. Apple je momentálně druhým rokem na vysoké, zatímco Moses má před sebou poslední rok střední školy. A Gwyneth, která se ráda stará o tělo i duši, si i tentokrát našla berličku, jak nepropadnout syndromu prázdného hnízda.

"Pokouším se to přeformulovat tak, abych sama sebe přesvědčila, že je na tom něco dobrého," vysvětlila. "Prázdné hnízdo zní tak smutně a opuštěně," poukazuje herečka s tím, že zmíněné období nazývá časem volných ptáků. A tak zatímco její děti se připravují na velký krok k osamostatnění, Gwynnie si představuje, jaké to bude, až bude mít víc času pro sebe.

Gwyneth Paltrow si hollywoodskou pauzu užívá

I když slepení dvou rozpadlých rodin nebylo snadné, herečka si momentálně užívá pohodového života mimo světla ramp. Za poslechu francouzského popu připravuje s rodinou večeře nebo se společně dívají na evropské detektivky. Po Hollywoodu se divě, která v roce 2017 přerušila hereckou kariéru, ani v nejmenším nestýská. "Bylo by pro mě těžké do toho vlaku zase naskočit. Už jen proto, že mám jinou práci," poukázala pro Entertainment Tonight Gwyneth, která se nyní naplno věnuje své lifestylové značce Goop.

Zdroje informací:
People.com
ETOnline.com

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články