Zvrácená tajemství slavných: Co vzrušovalo krále Eduarda VII. nebo Charlieho Chaplina?

Charlie Chaplin dokázal ztvárnit prakticky jakoukoliv postavu
Zdroj: Wikimedia Commons, Public Domain
Charlie Chaplin byl nejen geniální herec, ale také režisér a autor. K filmu Moderní doba napsal dokonce i hudbu, i když pravděpodobně ne zcela sám. Při natáčení tohoto snímkus e sblížil se svoji budoucí manželkou Paulette Goddardovou. I když manželství nevydrželo, film Moderní doba je aktuální dodnes...Charlie Chaplin dokázal ztvárnit i velmi hlubokou roli, jeho filmy odkazovaly na problémy tehdejší společnosti - stejně jako snímek Kid, z něhož je tato fotografieZnámý autor pohádek držel celibát (tak trochu)......byl závislý na masturbaci. Naladit ho měly vždy rozhovory s prostitutkami.+ 4 fotky+ 5 fotek

Charlie Chaplin, britský král Eduard VII. nebo Markýz de Sade. Ti všichni více či méně ukrývali nějaká tajemství, záliby v neobvyklých ložnicových praktikách. Některé slavné osobnosti vás možná hodně překvapí.

Kamil Šivák
Kamil Šivák 13. června 2021

Úlety slavných jsou někdy mimořádně podivné. Web historycollection.com si posvítil na milovníka koláčů Charlieho Chaplina, na Hanse Christiana Andersena závislého na sebeukájení, perverzního markýze de Sade a Eduarda VII., který dokázal skloubit svou zálibu v prostitutkách a problémy s nadváhou skutečně dokonale.

Milenky Charlieho Chaplina: Aby se vyhnul vězení, ženil se s šestnáctiletými dívkami
Mohlo by Vás zajímat:

Milenky Charlieho Chaplina: Aby se vyhnul vězení, ženil se s šestnáctiletými dívkami

Castingový gauč Charlieho Chaplina

Charlie Chaplin byl největší hvězdou němého filmu, ale zároveň totální perverzák, vymyslel totiž takzvaný castingový gauč, který si později pořídil bezpočet hollywoodských producentů. Aby nějaká herečka získala roli, musela se na gauči, doopravdy „snažit”. Jestliže se tak stalo, mohla očekávat koláč ve vlasech. Komika totiž vzrušovalo házení dezertů na nahá ženská těla.

Andersen psal krásné pohádky
Mohlo by Vás zajímat:

Hans Christian Andersen a jeho nádherné výroky. Toto jsou nejkrásnější citáty slavného pohádkáře

Tak trochu jiný pohádkář Andersen

Všichni ho známe jako autora nezapomenutelných pohádek pro děti, v soukromí byl ale Hans Christian Andersen v závislý na masturbaci. Přímému sexuálnímu styku se vyhýbal, nicméně vyhledával společnost prostitutek. S nimi debatoval, co by se dělo, kdyby využil jejích služeb. Následně se odebral do svého domova, kde se začal ukájet. Počet „úspěšných akcí” si do deníčku zaznamenával znaménkem plus.

Návrhář Pierre Cardin koupil hrad, na kterém sídlil markýz de Sade. Místní se bojí zkázy
Mohlo by Vás zajímat:

Návrhář Pierre Cardin koupil hrad, na kterém sídlil markýz de Sade. Místní se bojí zkázy

Zvrácený de Sade

Markýz de Sade byl především sadista. Většinu svého života kvůli tomu strávil za mřížemi. Kromě týrání prostitutek si doma také držel vlastní otrokyni, kterou mučil bičováním a poléváním horkým voskem. Nakonec musel, i se svým sluhou, prchnout do Itálie. Po návratu nalákal několik mladých lidí na příslib dobře placené práce. Ve skutečnosti se vše zvrhlo v dlouhodobé zneužívání. V roce 1801 jej pak nechal Napoleon zavřít na doživotí.

Podivná přání královny Viktorie: Do rakve si chtěla vzít ruku zesnulého manžela
Mohlo by Vás zajímat:

Podivná přání královny Viktorie: Do rakve si chtěla vzít ruku zesnulého manžela

Orgie Eduarda VII.

Britský král Eduard VII. měl první sexuální zkušenost s prostitutkou v šestnácti letech. Když jej pak domů vedl jeho otec Albert Sasko-Kobursko-Gothajský, chytil zápal plic. Byla to patrně jedna z příčin, proč Albert skonal předčasně. Královna Viktorie Eduardovi nikdy neodpustila smrt svého milovaného manžela. Snažila se mu také všemožně zabránit v nástupu na trůn, ale marně.

Paradoxně mu tím poskytla spoustu volného času, který využil na pořádání orgií, a to i s vdanými ženami. Pro sexuální hrátky si navíc nechal vyrobit pomůcku s názvem siege d’amour. Šlo o speciálně upravené křeslo, které zabraňovalo tomu, aby Eduard svou partnerku zalehl (v té době trpěl nadváhou) a rovněž mu co nejvíce zjednodušovalo výkon nezbytně nutných tělesných úkonů.

Zdroje informací:
Historycollection.com: Wild Kinks and Perversions of 20 Influential Historical Figures

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Další články