Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Erotický horoskop: Berani jsou v posteli vášniví, Lvi zase zbožňují líbání

Erotický horoskop: Berani jsou v posteli vášniví, Lvi zase zbožňují líbání
Zdroj: Freepik
+ 8 fotek+ 9 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Erotika je nedílnou součástí našich životů. Někdo se rád mazlí, jiný miluje líbání. Jak jste na tom s erotikou, tajnými přáními a vzrušením právě vy? Co vás v posteli dostane na kolena?

Jana Jánská 9. ledna 2021

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ohnivé znamení Berana zbožňuje vášnivý sex, který se může odehrávat na jakémkoli místě. Milostné hrátky nesmějí postrádat nudu. Jen málokteré znamení miluje líbání tak jako kreativní Beran. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Máte v posteli Býka? Očekávejte nekonečné ložnicové radovánky se zaslouženým vyvrcholením. Ano, máte se na co těšit. Ale pozor. Možná po vás bude chtít sex častěji, než je vám libo. Je to náročný a hravý milenec. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

S Blížencem se vydovádí dychtivá žena toužící po splnění svých sexuálních chtíčů. Zapomeňte, že zůstanete s Blížencem jen u jedné polohy. Zbožňuje rozmanitost a hravost. Nebrání se erotickým hračkám a své uspokojení často oddaluje. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

Horoskop pro postelové divočáky: Rak to chce mokré a teplé, Býk vás svým „obuškem“ umlátí k mdlobám
Mohlo by Vás zajímat:

Horoskop pro postelové divočáky: Rak to chce mokré a teplé, Býk vás svým „obuškem“ umlátí k mdlobám

RAK (22. 6. – 22. 7.)

S Rakem je těžké pořízení, to platí i v posteli. Nesmíte na něj zhurta, prahne po romantickém milování. Preferuje uspokojení své osoby, ale po očku sleduje, jak jste na tom vy! Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Zbožňuje líbání a parádní masáž, po které roztaje jako led.  Dávejte mu neustále najevo svou náklonnost a vášeň. Klidně buďte dominantní, škrábejte a předvádějte akrobatické kousky. Se Lvem se nemusíte bát nezvyklých sexuálních poloh a milování v přírodě. Hlavně buďte vždy sexy! Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Máte někdy pocit, že se Panny nerady milují? To je pouhý klam. Panny nejsou stydlivé, jen nedávají na odiv svou pýchu každému, kdo se právě namane. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

3 znamení zvěrokruhu, která vám nikdy neodpustí nevěru
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která vám nikdy neodpustí nevěru

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milenec ve znamení Vah patří k nejlepším. Je pěkný fajnšmekr, zbožňuje vášeň a kreativitu. Ženě nechává volnou ruku a nakonec ji přivede do ráje. Potrpí si na sklenku šampusu, dokonalé prostředí a žhavý striptýz. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Teď a tady. To je Štír. Milování má v krvi. Nečekejte, že přijde první vyznání lásky a potom sex. Je to právě naopak. Pěkně si vás ozkouší. Nejraději by ochutnal všechny ženy najednou. Nestydí se za to. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Toto vzdušné znamení má potřebu se pořád někoho dotýkat. Vybírá si zajímavé a nevšední partnerky. Prahne po dlouhé předehře a ještě delším milování. S žádnou rychlovkou nepočítejte. Těšte se na atypické sexuální pozice a nové poznatky erotiky. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

Horoskop vášně: Která 3 znamení zvěrokruhu ráda shazují kalhotky a jdou hned na věc?
Mohlo by Vás zajímat:

Horoskop vášně: Která 3 znamení zvěrokruhu ráda shazují kalhotky a jdou hned na věc?

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

S Kozorohem nemáte šanci na vášnivý románek, leda tak na vřelou věrnou lásku. Jen pak se vám dostane originálního sexu s plnou vášní.  Potřebuje vás vidět poníženou? Neberte to tak, čeká na vás rozkoš s úžasným vyvrcholením. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Smyslnost se ve Vodnáři nezapře. Sexuální radovánky dokáže okořenit různým způsobem, hlavně střídat polohy a experimentovat. Zapomeňte na to, že budete ležet jako placka. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Připadají vám Ryby spíše odměřené? Zdání klame. S Rybou pocítíte něhu, vášeň a blaho v dlouhém temperamentním milování. Dopřejte jim pestrou předehru a klidně se ujměte iniciativy. Roztrhají vás za to na kusy. Kde máte erotogenní zóny právě vy, to se dozvíte v galerii!

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články