Horoskop pro postelové divočáky: Rak to chce mokré a teplé, Býk vás svým "obuškem" umlátí k mdlobám

Horoskop pro postelové divočáky: Rak to chce mokré a teplé, Býk vás svým "obuškem" umlátí k mdlobám
Zdroj: Pixabay
BERAN (21. 3. - 20. 4.): Berani jsou neukojitelní milenci. Dělají to rádi kdekoliv a kdykoliv.BÝK (21. 4. - 21. 5.): Býci nejsou sobečtí a vždy myslí na svého partnera. Hrátky nejraději provádějí v pohodlí, aby se na všechno mohli co nejlépe soustředit.BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.): Tito lidé pekelně rádi experimentují. A to platí i u míst, kde se milostným hrátkám oddávají. Takže co největší bizár, tím lépe!RAK (22. 6. - 22. 7.): Raci prožívají intimní chvilky nejraději doma. Avšak takových domovů mohou mít hned několik.+ 8 fotek+ 9 fotek

Spokojenost v sexu, klíč ke šťastnému partnerství! Na počátku vztahu funguje silná přitažlivost. Jak dlouho ale vášeň vydrží? Je váš protějšek stabilní typ, nebo potřebuje každý měsíc obskočit někoho jiného? Horoskop to odhalí...

Jana Jánská
Jana Jánská08. 03. 2021 06:00

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud se hodláte utkat s Beranem v milostných hrátkách, musíte být v životní fyzické formě. Čekají vás totiž radostné a spontánní radovánky, jejichž nekonečné opakování vás přivede nejen do ráje, ale hlavně k mdlobám z vysílení. Musíte mít na paměti, že během takových her Beran zapomíná na bezpečnost a je tedy na vás, abyste se později nemuseli "vázat." Takový už prostě je a nic s ním neuděláte. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Získat Býka je mnohdy těžkou prací, ale odměna, která čeká na vítěze, za to stojí! Smyslnost a sexualita Býků uspokojí i ty nejnáročnější a vybíravé, chuť ke spolupráci překvapí úplně všechny. S velkým nasazením se Býci starají jak o spokojenost a satisfakci partnera, tak o to, aby souložení probíhalo v romantickém a pohodlném prostředí. Nikdo nezapomene na chvíle strávené ve společnosti Býka. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Večer strávený ve společnosti Blížence je velmi příjemným a poučným zážitkem, nepočítejte ovšem s diskrétností. Postelové hrátky jsou experimentálním prostředkem sbírání poznatků o světě. Blíženec vyžaduje po celou dobu neustálé změny. Pamatujte také na to, že zástupce tohoto znamení potkává hodně lidí, se kterými si bude chtít v posteli "popovídat". Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rak je výborný kumpán pro postelové zážitky. Kvůli své nesmělosti však musí být dobývaný, ale jemně a nenápadně. Rak, reprezentant živlu "voda", se může utlouct za vším, co je mokré, teplé a příjemné. Je velmi úzce spjat s domovem, intimní chvilky prožívá nejraději právě tam, a rád se jistí z několika stran, může mít několik opravdových domovů. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lev je vládce všech znamení horoskopu. Alespoň si to myslí. Při sexuálních hrátkách ocení iniciativu. Nezapomínejte, že musíte dbát na to, abyste se mu líbili. Celou postelovou akci musíte zorganizovat tak, aby se nenudil. Lev je zvíře velmi vitální, nebude mít tedy problémy s opakovačkami. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jako představitel živlu Země má Panna ráda zábavu bez zábran a šikovné ruce. Milování s Pannou je tak neobvyklé a smyslné, že po kosmickém orgasmu vás může vrátit na zem pouze její poznámka o neumytém nádobí. V klasické astrologii panuje názor, že Panna je monogamním znakem. Stále nemůžeme pochopit proč. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Příjemnost a komfort. Žádné jiné znamení zvěrokruhu nerozumí těmto pojmům tak jako Váhy. Cení si intelektuálního rozptýlení, což dnes patří k výjimkám. Flirt, povídání, kouzelné úsměvy a nesplněné sliby - to jsou součásti sexuální hry, kterou s vámi Váhy hrají na každé schůzce. I když už je ruka v rukávu, nesmíte polevit, a každá repríza musí mít dokonalou výpravu a bezchybnou režii. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Sex v nejvíce odvážném a temném podání. Nejdříve se důkladně zamyslete, jestli jste připraveni na svádění Štíra. Nevěřte, že ho přečtete, že odhadnete jeho myšlenky a city - to on je ve vašem vztahu pánem a vládcem rozkoše. Nedostatek slitování a neutuchající chtíč jsou charakteristické znaky Štírů, proto se ujistěte, jestli jste opravdu připraveni na transcendentní rozkoš, ze které není úniku. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vrhání se do neznáma je koníčkem tohoto lehkomyslného a veselého znamení. Střelec miluje svobodu a volnost. Partner, který se ho bude snažit omezovat, proto riskuje, že ho už vícekrát neuvidí. Střelec je neustále v pohybu, zanechává za sebou hromady vzpomínek, stesku a nezřídka i potomků. Nepatří mezi milence, které vzrušují dlouhé námluvy a nejistota úspěchu ve svádění. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Sexuální vztah s Kozorohem může být velmi nápaditý a rozmanitý, okořeněný vytrvalostí a dotahováním věcí do konce. Takto získaný Kozoroh je vaší věrnou a loajální trofejí. Není však jednoduché se ho zbavit, pokud by měl být jen krátkodobou hračkou. Na druhou stranu, kdo by se tolik namáhal, aby pak opustil sladké ovoce svého snažení. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Samotný pohlavní akt pokládá Vodnář za příliš primitivní, aby stál za námahu. Před jeho skokem do vaší náruče je nezbytná výměna novátorských a odhalujících názorů, které jej přivádí do bodu varu. Vodnář nemá stálé oblíbené praktiky, o kterých by mohl prohlásit, že je preferuje nebo se mu líbí. Tráví život experimentováním a hledáním, a proto má k nabídnutí překvapivý a nebanální sex. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Idealisticky nastavené Ryby se často stávají kořistí dobyvatelů se zlými úmysly. Jsou jemné a poddajné, a tak jsou vysněným partnerem pro sex bez hranic a zábran, který je příjemný jen tehdy, pokud si ho přejí všechny strany. Ryba si váží dominantních partnerů, kteří kočírují zábavu, ale sama se vyžívá v nejrůznějších sexuálních pomůckách. Kde se ráda milují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Čtěte ZDE V GALERII!

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články