Maximum meteorického roje Geminidy: Přináší pokoru i laskavost k sobě samým

Maximum meteorického roje Geminidy: Přináší pokoru i laskavost k sobě samým
Zdroj: Pixabay.com

Mezi 13. a 14. prosincem budeme svědky pravidelného meteorického roje Geminidy, který s sebou přinese mnoho dobrého. Vzhledem k přicházejícímu úplňku bude nejlépe viditelný v úterý nad ránem. Podívejte se, co vás čeká!

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková 13. 12. 2021 07:00

Letošní Geminidy bohužel trochu zastíní přicházející úplněk, který nastane 19. prosince. Svit Měsíce bude roj rušit, takže nejlépe viditelný bude v úterý brzy ráno. Nenechte si ho ujít. Jde o úkaz, jehož aktivita velmi brzy klesá.

Nebuďte na sebe při rekapitulaci přísní

Zajímavé na Geminidách je to, že jako jeden z mála rojů nemají za mateřské těleso kometu, nýbrž asteorid Phaeton. Vědci dodnes nevědí, odkud se roj vzal a jak vzniká. Co s sebou přináší za energii?

Konec roku přímo nahrává tomu, abyste začali rekapitulovat, co se vám v životě povedlo. Nemusíte být na sebe přísní, každý člověk má právo na chyby. Chcete být vždy perfektní a trestáte se za to, když to nevyjde? Geminidy s sebou přinášejí velkou pokoru a laskavost vůči sobě samému, kterou všichni tolik potřebujeme.

Nečekejte, že se změna dostaví sama

Otázkou je, nakolik jste otevření jiné cestě a co vás bude stát krok do neznáma. Možná právě teď cítíte, že vydat se úplně jiným směrem je tím impulzem, který tolik potřebujete. Není čas ztrácet čas.

Věřte v lepší zítřky a nedejte Vesmíru prostor, aby vám do života přinesl negativní věci. Stačí jen věřit a jít si za tím. Nečekejte, až se vám život obrátí vzhůru nohama. To vy jste tou změnou, kterou chcete vidět ve světě.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články