Hubert (34): Načapal jsem svoji holku, jak mi z kapes krade drobné. Prý to mám za to, že jí doma plýtvám vodou

smutný, zklamaný
Zdroj: Freepik

Hubert několikrát načapal přítelkyni, jak se mu hrabe v peněžence. Bylo to pokaždé dost trapné, ale ona toho stejně nenechala. Hubertovi je hloupé rozejít se pro pár drobáků, ale asi to tak dopadne.

Michaela Hájková
Michaela Hájková01. 10. 2023 10:00

Zuzana (27) je moc milá holka, určitě by mě nenapadlo, že krade. Od té doby, co se známe, nemám nikdy v peněžence drobné. Když jsem pojal podezření, měla dost divné vysvětlení. Asi mi nakonec není souzená.

Přítelkyni bych snesl modré z nebe

Se Zuzkou jsem chodil tři měsíce a byl jsem z ní „paf“. Udělal bych pro ni cokoliv, koupil bych jí jakýkoliv dárek a vždy jsem za ni platil na schůzkách. Ani by mě nenapadlo po ní něco chtít. Proto mě zarazilo, jak se ona sama dívá na otázku peněz.

Zhruba po měsíci našeho vážnějšího vztahu jsem si všiml, že nemám v peněžence žádnou dvacku ani padesátikorunu. Zpravidla mi někde po kapsách drobné cinkaly, ale pak najednou nic. Drobné jsem využíval do myčky aut nebo na kafe, takže jsem po nějaké době začal pátrat, kam se mi mince ztrácejí.

Jednou večer jsem si zkontroloval, že mám peněženku plnou mincí. Když jsme se pak po snídaní se Zuzanou loučili, platil jsem za nás v kavárně a to už byla peněženka mnohem lehčí. Drobné byly pryč! Zuzka se na mě nevinně usmála a já si v tu chvíli ještě nadával, že mě napadl takový nesmysl. Moje holka přeci nekrade!

Přistihl jsem ji s mojí peněženkou v ruce

Pokračovalo to dál, v kapse od kalhot mi nezůstala ani desetikoruna. Pořád jsem ale nemohl uvěřit, že by mi Zuzka šacovala kapsy. Jenže pak jsem ji viděl „v akci“. Pustil jsem si u ní doma sprchu a vrátil se do ložnice. Stála tam nahá, v celé své kráse, a brakovala mi peněženku. Byl jsem v šoku.

„Jen si beru drobný na ovoce a do automatu,“ řekla sladce. „Tak proč to děláš potají?“ otázal jsem se. „To je asi jen náhoda,“ snažila se mě uchlácholit. „Nemyslíš, že je to něco jako krádež?“ poukázal jsem vcelku oprávněně. „Ani ne, plýtváš mi vodou a já mám pak vysoké zálohy za energie,“ namítla.

Já se chtěl ohradit, ale ona měla svoje fígle. Odvedla mě nahá do sprchy a tam už jsem zapomněl, co jsem to vlastně chtěl říct. Můj kamarád tvrdí, že má Zuzka pravdu a ať si užívám, že mám pěknou holku.

Pořád uvažuji nad tím, co je ta holka zač

Stejně mě to naštvalo a začal jsem si drobáky schovávat do prasátka. Doufal jsem, že mi ho Zuzana nesebere. Navrhl jsem jí, že rád přispěju na služby v domě, aby nebyla ochuzena. Připadalo mi to trapné vzhledem k tomu, že se mnou Zuzka jinak nemusí nikdy nic platit.

Nemůžu si pomoct, stále přemýšlím, co je Zuzka vlastně zač. Musí mít nějakou pokroucenou povahu, když se nestydí brát si potají peníze. Co přijde dál? Možná bych to mezi námi měl včas ukončit. Kdyby se stala mojí ženou, mohla by mi takhle vybílit konto pod nějakou další nesmyslnou záminkou.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články