Hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková o své talentované sestře: Lidé nám říkají, že jsme si podobné, ale já to tam dříve neviděla

Hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková o své sestře Nikole: Lidé nám říkají, že jsme si podobné
Zdroj: Se souhlasem Michaely Pecháčkové/Herminapress/koláž Lifee
Herečka a hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková má mladší sestru Nikolu, které se podobá jako vejce vejci.Michaela Pecháčková se svou mladší sestrou Nikolou, která chce být také herečkou.Nikola Pecháčková má stejně jako její sestra velké ambice.Nikola Pecháčková už si práci na place několikrát vyzkoušela. + 13 fotek+ 14 fotek

Hvězda seriálu ZOO, herečka Michaela Pecháčková (20), má neméně talentovanou sestru Nikolu (13), která je rovněž herečkou. V rozhovoru pro Lifee herečka odhaluje, jak mladší sestra přijímá její dobře míněné rady, nebo zda ji brzy uvidíme také v některém ze seriálů. Jak moc jsou si sestry podobné? A slýchají to často? Nemá Michaela o svoji mladší sestru strach? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 02. 04. 2024 05:00

Sestra herečky Michaely Pecháčkové, Nikola (13), už zvládla moderovat pořad České televize s Josefem Maršálkem, Cukrárna u Josefa, ale objevila se také v roli princezny v pohádce Jak si nevzít princeznu. Objevila se také v seriálu Hořký svět. Své zkušenější sestře Michaele, která je hvězdou seriálu ZOO, šlape velmi slušně na paty. Co nám o ní Michaela Pecháčková prozradila?

Michaela Pecháčková o mladší sestře Nikole

Podle herečky Michaely Pecháčkové je jen otázkou času, kdy její mladší sestru uvidíme v jednom z populárních seriálů. "Uvidíme," mrká spiklenecky. "Já bych jí to samozřejmě přála – ať dělá, co ji baví. Nikdo z nás jsme ji do toho netlačili. Asi to viděla u mě. Řekla bych, že ten přirozený talent tam má," chválí Michaela svoji sestru Nikolu.

Podobu ovšem mladé blondýnky nezapřou. "Lidé nám čím dál častěji říkají, jak moc jsme si podobné. Já to také čím dál víc vidím, dřív jsem to neviděla," přiznává Michaela. "Jak jsem starší já a jak stárne ona, tak to tam opravdu vidíme. Je to prostě ségra!" Ostatně, vy sami to můžete posoudit prostřednictvím naší fotogalerie.

Za rady, které jí dávám, bych sama byla vděčná

"Snažím se jí dávat rady, snažím se, ale ona je občas velmi tvrdohlavá. V tomhle mě zatím poslouchá, takže uf! Starší ségra ji zatím bere," raduje se Michaela, která má u své sestřičky přirozenou autoritu.

"Dávám jí rady, protože dnes už vím, že bych za takové rady byla také vděčná – pokud by mi je ovšem tenkrát někdo dal. To, co jsem se naučila, se snažím předat jí. Třeba jí to pomůže, třeba se na to vykašle a ty rady nepoužije," vysvětluje nám Michaela, která v pouhých 17 letech nastoupila do hlavní role seriálu ZOO. Dnes jí sestra za cenné rady děkuje. "Říká: „Ty jo, Míšo, ty jsi mi poradila tohle a ono to nakonec zabralo. Děkuju!“ Sem tam mě poslechne a dobrý!"

Náročné jsou bouračky na place i milostné scény

Michaela Pecháčková dobře ví, o čem hovoří, pokud mladší sestře líčí, že herecký život není žádné peříčko. Seriál ZOO například intenzivně natáčí téměř tři roky, takže od svých sedmnácti let. Na place už tak prožila mnoho situací, které pro ni nemusely být komfortní. "Hodně akční mi přijde řízení. Já nemám řidičák, takže už jsem tady párkrát s tím naším vozítkem bourala. Točili jsme také můj únos. Dále to bylo plavání v akváriu a obecně natáčení se zvířaty, třeba když mám kolem krku hada. Já se hadů bojím, takže je to akční i v tomhle smyslu. To už je vlastně trochu terapie," směje se křehká blondýnka Michaela.

Za jistý druh akčních scén považuje také scény milostné, kterých si díky seriálu ZOO užila až až. "Divák to nevidí, ale když točíte milostnou scénu, tak je kolem vás celý štáb a běží to na obrazovkách po celém baráku. Určitě tam není to soukromí, které lidé k milostným scénám potřebují," červená se populární herečka. "Sleduje vás u toho celý barák, takže je to paradoxně vtipné. Ale mám dobrého parťáka a vždycky se tomu potom společně zasmějeme."

Na společné fotografie hvězdy seriálu ZOO Michaely Pecháčkové a její mladší sestry Nikoly se můžete podívat v naší fotogalerii. Opravdu jsou si tak podobné?

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Související články

Další články