Hvězda Zlaté labutě Beáta Kaňoková čeká druhé dítě: Nový partner už je součástí rodiny, pomáhá i s dcerou Juditou, prozradila

Herečka Beáta Kaňoková je hvězdou seriálu Zlatá labuť.Beáta Kaňoková je také maminkou tříleté Judity. Její druhé dítě přijde na svět za několik měsíců.Beáta Kaňoková říká, že dceři dává ve výchově velkou volnost.Beáta Kaňoková zde zachytila moment, kdy dcera Juditka dělala první krůčky.+ 10 fotek+ 11 fotek

Hvězda seriálu Zlatá labuť, herečka Beáta Kaňoková (34), se raduje z druhého těhotenství. Dceři Juditě (3) přibyde sourozenec, jehož otcem je hereččin nový partner, kameraman Tomáš Kotas. V rozhovoru pro Lifee.cz Beáta Kaňoková odhaluje, jaký vztah má dcera Judita s novým partnerem, a také jak ji změnilo mateřství. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 13. 10. 2023 10:55

Herečka Beáta Kaňoková (34), představitelka prodavačky Evy Duškové ze seriálu Zlatá labuť, prožívá šťastné období po boku nového partnera, kameramana Tomáše Kotase. "Někdy si člověk musí počkat, aby pak mohlo přijít něco nečekaného…," oznámila herečka šťastnou novinu prostřednictvím sociálních sítí. Otcem její první dcery Judity je bývalý partner, herec Tomáš Havlínek (31).

Nový partner Beáty Kaňokové už patří do rodiny

Jak nám herečka prozradila v nedávném rozhovoru, nový partner se aktivně zapojuje do péče o rodinu. "Už nejsem s tatínkem Juditky, ale můj nový partner také pomáhá. Už je součástí rodiny, takže ano, občas jde s malou do školky nebo ji vyzvedává. Je skvělý," pochvaluje si Beáta, jejíž dcera si s Tomášem Kotasem dobře rozumí. "Snažíme se to vybalancovat, protože kdyby byl jenom autoritativní, budou chybět zase jiné věci. Myslím, že se to vždycky musí vybalancovat láskou, pochopením a respektem," dodává spokojená herečka.

Být dokonalou matkou herečka netouží

Mateřství Beátu Kaňokovou změnilo a je jisté, že s příchodem druhého dítěte se denní režim rodiny opět promění. Nicméně jak sama nedávno přiznala, být dokonalou matkou zkrátka nelze. "Myslím, že každá maminka se snaží dělat to nejlepší, co může. Ale usilovat o dokonalost je úplně zbytečné. Jak v roli maminky, tak v kterékoliv jiné. Snažit se to dělat co možná nejlépe, to je moje cesta," zamýšlí se herečka v našem rozhovoru.

Mateřství Beátu Kaňokovou proměnilo

Popisuje také, že s příchodem dítěte se změnila její denní rutina a její osobní prostor. "Mateřství mě změnilo strašně moc, člověk už doma najednou není sám. Dost často si to uvědomuji, když malou zrovna nemám," vysvětluje Beáta Kaňoková, která si dokáže užívat i chvíle, kdy s dcerou právě není. "Souvisí to s tím, že člověk najednou cítí zvláštní svobodu, protože tam není nikdo, za koho musíte rozhodnout nebo jej opečovávat. Těžko se to pochopí a myslím, že to tak vnímají všechny maminky."

Díky dítěti poznávám samu sebe

Herečka, která za pár měsíců přivede na svět druhého potomka, se raduje z nových životních zkušeností, které jako maminka prožívá. "Mateřství je obrovská změna, ale určitě krásná. Skrze dítě se člověk učí strašně moc nových věcí a poznala jsem sebe – to mi přijde také úžasné," dodává Beáta, která zřejmě kvůli příjemným povinnostem na čas přeruší také natáčení seriálu Zlatá labuť.

Související články

Další články