Jennifer Lopez si i po padesátce drží 54 kilo: Její trenéři prozradili cviky, díky kterým vypadá tak skvěle

Jennifer Lopez si i po padesátce drží 54 kilo: Její trenéři prozradili cviky, díky kterým vypadá tak skvěle
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Jennifer Lopez se může pochlubit tím, že si celý život drží prakticky stejnou váhu, a to 54 kilogramů při 168 cm výšky. Po padesátce to samozřejmě znamená velkou spoustu cvičení a odříkání.Vzdor věku je nicméně Jennifer v životní formě. Po skončení natáčení filmu Kiss Of The Spider Woman dokonce přiznala, že takhle štíhlá ještě nikdy nebyla a fotka z losangeleské premiéry to jen potvrzuje.O tom, jak si Jennifer Lopez udržuje figuru dvacítky, se nyní rozpovídali její dva osobní trenéři.Asi si nemá cenu namlouvat, že tato fotka z dubnové kampaně na spodní prádlo není alespoň malinko vyretušovaná, postavu má ale Jennifer i tak jako lusk a předvádět prádlo si může směle dovolit.+ 3 fotky+ 4 fotky

Můžete ji milovat, můžete ji nenávidět, ale jedno se zpěvačce a herečce Jennifer Lopez (54) upřít nedá. I po padesátce má stále figuru jako školačka, a nedávno se dokonce nechala slyšet, že je štíhlejší než kdy dřív. Jak to dělá, že při svých 168 cm váží už léta 54 kg? O tom se v rozhovoru pro magazín US Weekly rozpovídali její osobní trenéři.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 24. 05. 2024 05:50

Jennifer Lopez neprožívá právě poklidně období. Média plní spekulace o jejím rozchodu s manželem Benem Affleckem (51), za sebou má natáčení nového filmu Kiss Of The Spider Woman a propagovat musí také svůj předchozí počin, sci-fi thriller Atlas.

Právě během jeho nedávných premiér v Los Angeles a Mexiku vyšlo najevo, jak moc je Jennifer štíhlá. Pokaždé si totiž oblékla outfit, který zdůraznil její dokonalé křivky. Její příznivci si tak začali klást otázku, jak je možné, že si slavná diva i v menopauzálním věku udržuje tak skvělou figuru.

Zdvihy nohou, dřepy i kliky

S odpovědí nyní přispěchali její osobní trenéři Dodd Romero a Tracy Anderson. "Jennifer je momentálně v lepší kondici, než kdy byla," prozradil Romero. "Je na sebe opravdu tvrdá a nikdy si na nic nestěžuje. Cokoliv jí řeknu, to udělá."

S Jennifer cvičí Romero celkem třikrát týdně, přičemž základem je silový trénink. Zpěvačka se věnuje hlavně posilování břicha - ve třech sériích ve visu zdvihá nohy nahoru, dělá kliky za pomoci lana a speciální dřepy ve stylu sumó. Lopez podle něj velmi dbá také na tvarování zadečku, a v oblibě má proto i nejrůznější výpady.

Jennifer Lopez a metoda Tracy Anderson

Vedle cvičení s Romerem se herečka věnuje už od porodu dvojčat Maxe a Emme (16) metodě Tracy Anderson, která kombinuje prvky tanečního aerobiku s cvičením s gumou, které svalovou zátěž ještě zvyšuje. "Soustředíme se na formování zadečku a zpevnění pasu," prozradila Tracy. Zpěvačka tak například stoupá v sériích na bednu s půlkilovým závažím na kotnících. "Pohyb je jednou z Jennifeřiných základních životních hodnot, takže dělá to, co je potřeba," vysvětlila Tracy.

Samozřejmostí je také striktní jídelníček. "Čím jste starší, tím přísnější na sebe musíte být," poukázal Romero s tím, že ačkoliv Lopez nejí cukr a mléčné výrobky a vyhýbá se také alkoholu, kávě a polotovarům, stále si umí užívat život a občas si zahřešit. "Když si její děti přejí něco, co zrovna není nízkokalorické, klidně si to s nimi dá. Není nikterak rigidní," dodal.

Vedle cvičení a přísného jídelníčku si Jennifer drží postavu i díky náročné práci. Po ukončení natáčení Kiss Of The Spider Woman se svěřila, že je snad nejštíhlejší, co kdy v životě byla. A nějaké tloustnutí se v nejbližších době určitě konat nebude. Už proto, že v červenci diva vyráží po pěti letech znovu na turné. Jen tak dál!

Na neuvěřitelně štíhlou Jennifer Lopez se můžete podívat v naší fotogalerii.

Zdroje informací:
USmagazine.com
Dailymail.co.uk

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články