Fit a krásnátestovánísoutěže

Čas oslav a večírků přichází: Jak oslnit těmi nejlahodnějšími koktejly z Prosecca?

Thumbnail # Čas oslav a večírků přichází: Jak oslnit těmi nejlahodnějšími koktejly z Prosecca?

Zdroj:Mionetto Prosecco

Srazy s přáteli, rodinné sešlosti, mikulášské besídky pro dospělé, vánoční večírky i velkolepé silvestrovské oslavy – to vše už je po roce opět tady! A vzhledem k tomu, že se tento šumivý alkoholický nápoj u českých žen, ale i mužů, těší čím dál tím větší oblibě, nemůže u těchto událostí chybět.

Petra Járková 3. listopadu 2019

Trend jménem Prosecco

Prosecco je šumivé víno ze stejnojmenné zóny, která má svůj domov v kopcovité oblasti Benátska ležící na sever od řeky Piavy mezi městy Conegliano a Valdobbiadene.

Připravte velkolepou párty

Patříte mezi nadšence, kteří s radostí připravují podobné akce pro své nejbližší? Překvapte letos netradičním osvěžením a proměňte svou party v dokonalou barmanskou show!

Ukažte se jako perfektní hostitel a namíchejte skvělé koktejly z Prosecca Mionetto. Nové originální receptury, které připravili barmani z vyhlášených barů po celém Česku zaručeně rozvíří každý večírek.

Thumbnail # #pinktober: Která restaurace se zapojí do boje s rakovinou prsu růžovým menu a ve které vystoupí Divokej Bill
Mohlo by Vás zajímat:

#pinktober: Která restaurace se zapojí do boje s rakovinou prsu růžovým menu a ve které vystoupí Divokej Bill

Druhy Prosecca

Vína Prosecco mohou být tichá, lehce perlivá nebo šumivá. Dříve se vyráběla spíše jako sladší, nicméně moderní styl potkáte většinou v provedení brut či extra dry. Kvalita tohoto vína se diametrálně liší. Najdete jak jednoduché a nepříliš atraktivní exempláře, tak i prvotřídní kousky dosahující mimořádných kvalit.

NA RECEPTY NA SKVĚLÉ KOKTEJLY Z PROSECCA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Podobné články

Zavří­t reklamu