Čas oslav a večírků přichází: Jak oslnit těmi nejlahodnějšími koktejly z Prosecca?

3. listopadu 2019
Mionetto Prosecco
Mionetto Prosecco

Srazy s přáteli, rodinné sešlosti, mikulášské besídky pro dospělé, vánoční večírky i velkolepé silvestrovské oslavy – to vše už je po roce opět tady! A vzhledem k tomu, že se tento šumivý alkoholický nápoj u českých žen, ale i mužů, těší čím dál tím větší oblibě, nemůže u těchto událostí chybět.

Trend jménem Prosecco

Prosecco je šumivé víno ze stejnojmenné zóny, která má svůj domov v kopcovité oblasti Benátska ležící na sever od řeky Piavy mezi městy Conegliano a Valdobbiadene.

Připravte velkolepou párty

Patříte mezi nadšence, kteří s radostí připravují podobné akce pro své nejbližší? Překvapte letos netradičním osvěžením a proměňte svou party v dokonalou barmanskou show!

Ukažte se jako perfektní hostitel a namíchejte skvělé koktejly z Prosecca Mionetto. Nové originální receptury, které připravili barmani z vyhlášených barů po celém Česku zaručeně rozvíří každý večírek.

Druhy Prosecca

Vína Prosecco mohou být tichá, lehce perlivá nebo šumivá. Dříve se vyráběla spíše jako sladší, nicméně moderní styl potkáte většinou v provedení brut či extra dry. Kvalita tohoto vína se diametrálně liší. Najdete jak jednoduché a nepříliš atraktivní exempláře, tak i prvotřídní kousky dosahující mimořádných kvalit.

NA RECEPTY NA SKVĚLÉ KOKTEJLY Z PROSECCA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zavří­t reklamu