Fit a krásnátestovánísoutěže

Zakončete léto dětskou party: Jak ji uspořádat a jaké občerstvení připravit

Thumbnail # Zakončete léto dětskou party: Jak ji uspořádat a jaké občerstvení připravit

Zdroj:Pinterest

Před dvěma měsíci byl konec prázdnin pro každého školáka v nedohlednu, dnes je tomu jinak. Škola už klepe na dveře a vaše děti mají šanci strávit s kamarády poslední letní víkend. Připravte jim tedy stylové ukončení léta s něčím dobrým na zub.

Petra Járková 31. srpna 2019

Hudba je základ

Nejdůležitější roli při přípravě party hraje věk dětí. Pro nejmenší vyzdobte místo oslavy ve stylu pohádky, kterou mají nejraději. V současnosti je populární výzdoba ve stylu dětských kreslených filmů. Takové prasátko Peppa, Tlapková patrola nebo Mickeyho klubík jsou sázkou na jistotu.  Stejnou pozornost věnujte i výběru hudby. Měla by zahrnovat pohádkové hity, které děti znají, a rovněž dětskou taneční hudbu na „diskotéku“ pro ty starší.

Zábava a hry

Děti milují hry a překvapení. Část party proto zorganizujte formou soutěží nebo her a pro výherce si připravte malé dárky a sladkosti. Nejlepším překvapením může být, když se na večírku objeví oblíbená pohádková postava.

Thumbnail # Kde se vzalo a proč nám tak chutná?  Prosecco, hit posledních let, který dobyl svět
Mohlo by Vás zajímat:

Kde se vzalo a proč nám tak chutná? Prosecco, hit posledních let, který dobyl svět

Klaun je sázkou na jistotu

Děti musíte vtáhnout do děje, nesmí se nudit. Nechte je vystoupit s písničkou či představením. Osvědčenou variantou je pozvat klauna, který děti baví a organizuje pro ně soutěže a hry. Vy tak máte čas věnovat se dospělým, kteří samozřejmě nesmí být zapomenuti.

Občerstvení

Zdravé, nebo oblíbené? Zvolte kompromis nebo zamhuřte oči nad množstvím pizz a smažených pochoutek, které děti milují. K pití podávejte ovocné džusy a dětské šampaňské. Praktické jsou také jednohubky, děti je nemusejí složitě krájet a jíst vsedě za stolem, ale mohou si ji „šoupnout“ do pusy a běžet si hrát dál.

NA RECEPTY VHODNÉ NA DĚTSKOU PARTY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Podobné články

Zavří­t reklamu