Zakončete léto dětskou party: Jak ji uspořádat a jaké občerstvení připravit

31. srpna 2019
Pinterest
Pinterest

Před dvěma měsíci byl konec prázdnin pro každého školáka v nedohlednu, dnes je tomu jinak. Škola už klepe na dveře a vaše děti mají šanci strávit s kamarády poslední letní víkend. Připravte jim tedy stylové ukončení léta s něčím dobrým na zub.

Hudba je základ

Nejdůležitější roli při přípravě party hraje věk dětí. Pro nejmenší vyzdobte místo oslavy ve stylu pohádky, kterou mají nejraději. V současnosti je populární výzdoba ve stylu dětských kreslených filmů. Takové prasátko Peppa, Tlapková patrola nebo Mickeyho klubík jsou sázkou na jistotu.  Stejnou pozornost věnujte i výběru hudby. Měla by zahrnovat pohádkové hity, které děti znají, a rovněž dětskou taneční hudbu na „diskotéku“ pro ty starší.

Zábava a hry

Děti milují hry a překvapení. Část party proto zorganizujte formou soutěží nebo her a pro výherce si připravte malé dárky a sladkosti. Nejlepším překvapením může být, když se na večírku objeví oblíbená pohádková postava.

Klaun je sázkou na jistotu

Děti musíte vtáhnout do děje, nesmí se nudit. Nechte je vystoupit s písničkou či představením. Osvědčenou variantou je pozvat klauna, který děti baví a organizuje pro ně soutěže a hry. Vy tak máte čas věnovat se dospělým, kteří samozřejmě nesmí být zapomenuti.

Občerstvení

Zdravé, nebo oblíbené? Zvolte kompromis nebo zamhuřte oči nad množstvím pizz a smažených pochoutek, které děti milují. K pití podávejte ovocné džusy a dětské šampaňské. Praktické jsou také jednohubky, děti je nemusejí složitě krájet a jíst vsedě za stolem, ale mohou si ji „šoupnout“ do pusy a běžet si hrát dál.

NA RECEPTY VHODNÉ NA DĚTSKOU PARTY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zavří­t reklamu