Jiřina (41): Muž mě stále honil, abych netloustla. Pak jsem jela zazimovat chatu a načapala ho v posteli s boubelkou

Opravdové příběhy čtenářů: Muž mě stále honil, abych netloustla. Pak jsem jela zazimovat chatu a načapala ho v posteli s boubelkou

Jiřina vůbec nechápe, co se to s jejím mužem stalo. Vždy se mu líbily štíhlé ženy a ona kvůli němu celé manželství tvrdě pracuje na své postavě. Pak ho ale načapala s plnoštíhlou milenkou.

Michaela Hájková
Michaela Hájková 26. 10. 2023 10:00

Jaromír (49) je sportovní typ a celý život nadával na tlusté lidi, co nehnou prstem. To kvůli němu jsem se překonávala v domnění, že když budu štíhlá, budu se mu stále líbit. Ale pak jsem v jeho náručí spatřila kyprou ženskou a to mě naštvalo víc než sama nevěra.

Manžel nás neustále honil, abychom netloustli

S manželem jsme neměli snad jediný víkend bez pohybu. Buď se šlo na kolo, běhat anebo aspoň na výšlap. Ze srdce nesnášel lenost a obezitu. Naše děti si s ním užily, protože měly obě sklony k tloušťce. Do sportu se jim nechtělo a já je musela kolikrát bránit, aby je Jaromír k pohybu příliš nenutil.

Díky tomu, že mi pohyb nevadil a měla jsem dobré geny, postavu jsem si zachovala celý život téměř stejnou. Po čtyřicítce jsem už na sobě musela pracovat víc, někdo by to asi nazval dřinou. Pětkrát týdně kardio cvičení a dvakrát posilovna. Mohla jsem se chlubit postavou jako málokterá mladá holka. Byla jsem na sebe hrdá.

Ani ve snu by mě nenapadlo, že by se Jaromírovi zalíbilo něco jiného. Když jsem ho načapala s milenkou, krve by se ve mně nedořezal. V ten moment mi ani tolik nevadilo, že jsou nazí na naší chatě uprostřed zimy. Hůř jsem snášela, že ta mladá žena měla asi dvacet kilo nadváhy a na nočním stolku ležel rozjedený dort!

Vykašlala jsem se na cvičení a jíst budu, co chci

Na chatu jsem jela původně zazimovat, to už ale dělal zjevně v ložnici manžel s tou korpulentní slečnou. Práskla jsem dveřmi a jela rovnou do cukrárny, měla jsem neskutečnou chuť na čokoládový dort. Odpírala jsem si celý život sladké a jedla jen odporné sušenky bez chuti.

Když jsem se pak setkala večer s Jaromírem, oznámila jsem mu, že se má vystěhovat. To ovšem odmítal a snažil se mě přesvědčit, že lituje své chyby. Já ale nemohla skousnout to, s kým mi zahnul. „Ty asi nechápeš, jak tvrdě na sobě pracuju jen kvůli tobě. A pak vidím, že ti špeky zas až tak nevadí. Tak jestli chceš zůstat, nepočítej, že se budu snažit,“ ječela jsem na něj.

Vzápětí jsme zrušila členství v posilovně, vyházela činky a objednala si pizzu. Uběhl měsíc a nedopnu kalhoty. Nevidím v tom žádný problém, klidně si koupím větší. Cítím se mnohem lépe, když jím, co chci. Stačí mi zajít občas na zumbu nebo si dát svižnou procházku.

Ukázalo se, že manžel měl vždy slabost pro baculky

Jaromír je z mého „povalování“ špatný. Na kolo chodí sám a já mu radím, ať vytáhne tu svou krasavici. Ta by mu dala asi po padesáti kilometrech v kopcích košem.

„Zbytečně trestáš sama sebe!“ tvrdí mi. Jenže to neví, že jsem zjistila zajímavou věc. Nešlo o první milenku a můj povedený muž měl vždycky slabost pro baculky. Přijde mi to nefér. Doma nás vždy držel zkrátka a tajně si užíval pravý opak.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články