Karolína (29): Vdala jsem se na truc bývalému. Jemu je to ale úplně fuk, zatímco já trpím

zklamání
krize
smutek
životní selhání
Zdroj: Freepik

Karolína měla čerstvě zlomené srdce. Aby se bývalému pomstila, co nejrychleji si našla nového a vdala se. Teď všeho lituje.

Michaela Hájková
Michaela Hájková 29. 02. 2024 07:00

Michal (28) byl nerozhodný a neustále jsme se rozcházeli. Po posledních "kopačkách" jsem měla všeho po krk. Vzala jsem si prvního chlapa, co o mě stál. Jako vítěz si ale nepřipadám.

Na truc expříteli jsem si našla nového chlapa

S Michalem jsem chodila tři roky a počítala jsem s tím, že se spolu co nevidět usadíme. Jenomže on byl stále nerozhodný. Asi měl strach, že mu něco uteče. Bál se, že si třeba ještě dost neužil. Několikrát jsme se krátce rozešli, ale pak se pokaždé všechno v dobré obrátilo. Ztrácela jsem s ním však trpělivost.

Po poslední hádce, kdy zase zahlásil, že je mezi námi konec, jsem se rozhodla tu trýzeň utnout definitivně. Odstěhovala jsem si všechny věci a hledala si nového partnera. Michal toho hned využil a stýkal se s jinými ženami. Chtěla jsem už začít nový život a pomstít se mu. Zkrátka jsem doufala, že bude po zbytek života litovat.

Jeden muž, rodinný známý, o mě jevil delší dobu zájem. Byl zajištěný, trochu starší než já a docela milý. Dala jsem tomu šanci a ukázalo se, že to se mnou myslí doopravdy vážně. Za pár měsíců mě požádal o ruku. Úplně jsem viděla, jak se bude Michal tvářit, když zjistí, že jsem zasnoubená. A tak jsem kývla.

Expřítel nelenil a také si našel partnerku

Postarala jsem se o to, aby se tu novinku dozvěděl Michal mezi prvními. Každým dnem jsem čekala srdceryvné zprávy a zoufalé prosby o návrat. Nic z toho se nekonalo, vůbec mě nekontaktoval. Usoudila jsem, že se musel naprosto sesypat, a chvíli jsem si užívala pocit triumfu.

Mám opravdového snoubence, pěkný dům a manželství před sebou. Ten mladý hlupáček ať si třeba poznává ženské donekonečna, mě ztratil navždy. Jenomže pak jsem potkala společnou kamarádku a ta mě informovala, že se má Michal báječně. Chystá se prý s novou holkou cestovat po světě. To mě dorazilo.

Byla jsem zklamaná a nechtěla si přiznat, že ho stále miluju. Veškerou zhrzenost jsem potlačila a věnovala se přípravám na svatbu. Namlouvala jsem si, že je to přesně to, co chci a co je pro mě nejlepší. Po líbánkách jsem se ale cítila jako velká podvodnice.

S manželem jsme skončili v poradně

S manželem nám to začalo brzy skřípat. Asi ode mně čekal něco jiného, možná jsem ho před svatbou balamutila svým entuziasmem. Nyní ze mě byla posmutnělá, a navíc těhotná žena, co nemá radost ze života. Chápu, že není spokojený, vždyť si vzal vypočítavou potvoru.

Už po roce a půl chodíme na manželskou terapii. Rozvádět se nechci, ale lituji svého rozhodnutí. Nedávno jsem s kočárkem potkala Michala, vypadal báječně. Díval se na mě cizíma očima, a když se loučil, věděla jsem, že si na mě sotva kdy vzpomene. A to jsem kvůli němu udělala tak zásadní životní krok!

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články