Katka (49): Mám problém se podívat přítelkyni svého syna do očí. Kryju totiž strašlivé tajemství

Skutečné příběhy o sexu: Mám problém se podívat přítelkyni svého syna do očí. Kryju totiž strašlivé tajemství
Zdroj: Freepik

Katka je znechucená. Dnešní mladá generace neví, co roupama dělat. Omylem byla svědkem hodně odvážného hanbatého experimentu svého syna a teď má problém se normálně chovat k jeho přítelkyni.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 20. 06. 2024 19:00

Syn Pavel studuje vysokou školu a stále bydlí u nás. S manželem obýváme spodní patro rodinného domku a v horním má své prostory syn. O víkendu k nám jezdí jeho dlouholetá přítelkyně Hanička.

Vždy jsem si myslela, že je syn slušně vychovaný

Pavel je sice jedináček, ale s manželem jsme preferovali důslednou výchovu s jasnými pravidly. Nevím, zda to byla cesta správná, ale jelikož je synovi už 25 let a stále s námi bydlí, asi jeho dětství nebylo tak hrozné. Jako rodiče jsme byli přísní, ale o všem jsme si dokázali s Pavlem v klidu promluvit a on věděl, že se na nás může vždy obrátit a má v nás oporu.

Naše soužití je i nyní, když je Pavel dospělý a studuje poslední ročník vysoké školy, bezproblémové. Syn má už čtyři roky přítelkyni. Moc jsme si ji s manželem oblíbili. Hanička k nám jezdí na víkendy, občas si s námi mladí dají kávu a popovídáme si. Dokonce s námi tu a tam i večer grilují.

Syn odešel zapít kamarádovo dítě

S Haničkou jsme v kontaktu i přes týden. Občas si napíšeme zprávu. Hanička nemá maminku, a tak jsme k sobě přilnuly. Já vždy chtěla dceru a ona ve mně našla spřízněnou duši. Velice si našeho vztahu vážím. Dokonce u nás byl na návštěvě i její otec. Je to pohodový muž, se kterým čas příjemně utíkal a řeč rozhodně nestála.

V týdnu je Pavel sám a věnuje se studiu, sportu a zajde s kamarády na pivko. Minulý týden se jeho spolužákovi ze střední narodil syn, a tak byl Pavel taky pozván, aby ho zapil. Jako obvykle jsem šla v deset večer na procházku se psem. Bylo po dešti, a tak jsem změnila trasu. Nešla jsem kolem rybníka, kde byla cesta samá kaluž, a zahnula jsem kolem náměstí do parku u kostela.

Šokující výjev na lavičce

Vynořila jsem se zpoza kostela v místě, kde jsou lavičky a vodní fontána. Na jedné z nich, z části zastíněné keřem, jsem zahlédla Pavla. Stál opřený o lavičku a nějaký kluk mu dopřával orální sex. Pavel měl zakloněnou hlavu, vzdychal a držel kluka za vlasy. Kluk syna hladil po zadku. Oba si to užívali. Chvíli jsem na ně zírala a pak utekla.

Byla jsem znechucená a zmatená. Druhý den jsem synovi naznačila, že jsem ho viděla v parku. Chvíli stál jako opařený a pak mi naprosto v klidu řekl, že byl dost opilý a trochu experimentoval. Ať nic neřeším, že to nic neznamenalo a prostě mu to ujelo. Už druhý víkend se budu muset přetvařovat před Haničkou a dělá mi problém se jí podívat do očí. Mám ji ráda a pevně doufám, že syn mluví pravdu a v budoucnu jí neublíží.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články