Klára (26): Přítel furt vysedává na mobilu. Zkusila jsem na něj fintu se svůdným prádélkem, ale dopadlo to katastrofou

Klára (26): Přítel furt vysedává na mobilu. Zkusila jsem na něj fintu se svůdným prádélkem, ale dopadlo to katastrofou
Zdroj: Freepik

Závislost na telefonu je vážná věc, která ničí vztahy mezi těmi nejbližšími. Klára je se svým přítelem už dlouho, znají se od střední, ale teď do jejich vztahu vstoupil nevítaný člen, kterým je mobilní telefon.

Natálie Volfová
Natálie Volfová10. 09. 2023 10:00

S Mirkem (28) jsem začala chodit v posledním ročníku střední školy. Všichni nám říkali, že první láska nemá dlouhého trvání. Kdyby jen věděli, že spolu zůstaneme skoro osm let, určitě by se divili.

Není to mezi námi ono

Poslední dva měsíce ale nejsou nejlepší. Postupně se náš vztah rozpadá. Od začátku jsme naši lásku zakládali na přátelství. Byli jsme si velmi blízcí. Dokázali jsme se spolu smát, vést konverzaci úplně o všem, a navíc jsme sdíleli mnoho koníčků. Možná i právě proto jsme spolu vydrželi tak dlouho.

Teď je ale všechno jinak. Nevím, jestli je to společným bydlením, ale často mi přijde, že už mezi námi není ta vášeň, kterou jsme k sobě cítili na začátku. Někdy jsme k sobě velmi chladní a třeba uplyne týden, aniž bychom spolu promluvili jediné slovo. Je mi to velmi líto a už se to delší dobu snažím napravit. Všechno je to ale marné.

Přítel je pořád na mobilu

Do našeho vztahu přibyl další člen, a tím je Mirkův mobil. Mirek byl vždy zapálený do her na počítači, ale to, co mi dělá poslední dobou s mobilem, mi předtím nikdy nedělal. Jeden příklad mluví za vše. Přijdu naštvaná z práce a chci si o tom promluvit. Potřebovala bych se vypovídat a vybouřit. Mirek ale nezvedne hlavu od mobilu, jenom kouká se jenom do něj a já si mohu hovořit, jak chci. Mirek prostě nereaguje.

Před pár dny jsem si proto řekla, že na to půjdu jinak. Připravila jsem si ten nejtěžší kalibr. Oblékla jsem si sexy outfit, o kterém jsem věděla, že ho nikdy nenechá chladným, a čekala, než přijde z práce.

Nehne s ním ani sexy prádélko

Když konečně vešel do dveří, vůbec mi nevěnoval pozornost. Odpověděl mi na tradiční otázku, jak se měl, ale dál už se o mě nezajímal. Šel si sednout na gauč a znovu vytáhl mobil a začal se koukat, co se tam událo nového.

Nemělo smysl se před ním dál předvádět. Poslední týdny je jako v transu, jakmile si sedne a vezme do ruky mobil, nemám u něj šanci. Mobil se stal dalším členem našeho vztahu a poslední dobou nám ho pěkně ničí. Přeji si, aby už konečně tato fáze pominula a já byla u Mirka znovu na prvním místě.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články