Kuchařka Chili prozradila obavy z tancování ve Stardance: Mám agresivní pohyby a kachní nožičky, chybí mi jen blány

Kuchařka Chili Ta Thuy
Zdroj: Herminapress
Kuchařka Chili Ta Thuy se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem.Kuchařka Chili Ta Thuy si s Jakubem Mazůchem skvěle rozumí.Kuchařka Chili Ta Thuy dokonce přijala pozvání Jakuba Mazůcha do ostravské čínské restaurace.Kuchařka Chili Ta Thuy bude letos na podzim tancovat ve StarDance.+ 6 fotek+ 7 fotek

Vietnamská kuchařka Chili Ta Thuy (33) si na podzim zatančí ve StarDance pod vedením tanečníka Jakuba Mazůcha (36), který v loňském ročníku tancoval s Evou Adamczykovou (31). V rozhovoru pro magazín Lifee.cz si dvojice postěžovala, že bude potřeba zklidnit příval energie a přidat na eleganci. Z čeho má Chili největší strach a jak na její účast v taneční soutěži reagovala její matka? Jakou má výhodu oproti ostatním? A jak budou vypadat svačinky, které bude nosit na tréninky? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 10. 06. 2024 05:30

Vietnamská kuchařka Chili Ta Thuy (33) už sama žertuje o přezdívce "profesionální vymetačka reality show", jak ji pojmenovali lidé na sociálních sítích. V minulosti na sebe upozornila v kuchařské show MasterChef a objevila se také na exotickém ostrově v Survivoru. Díky zkušenostem před kamerou si Chili myslí, že nebude mít takovou trému, což jí může hrát do karet. "U tance se bojím spíše toho, abych se uvolnila a dokázala všechny ty pohyby odbavit s grácií a elegancí. Jsem zvyklá spíše na agresivní a prudké pohyby," postěžovala si Chili v našem rozhovoru.

Chili Ta Thuy o výzvě s Jakubem Mazůchem

Chili, první zpráva, kterou vám prý Jakub poslal, byla adresa zapadlé čínské restaurace v Ostravě, která má na menu asi 500 položek. To bude nějaká výzva, pokud vyhrajete?
Jakub: Já jsem si totiž vzpomněl, že jsem tam jednou byl s kamarády ze školy. Ta restaurace je cestou do divadla, ve kterém hraju.
Chili: Řekni to tak, jak to opravdu bylo. Měli jste tam rozlučku. Kdo má, proboha, rozlučku v asijské restauraci? To se děje snad jenom v Ostravě!
Jakub: Přesně tak, v té době to bylo in. Každopádně mě napadlo, že ti to místo musím ukázat a zamachrovat, že máme v Ostravě taky čínskou restauraci.
Chili: Beru to jako závazek, že mě tam někdy musíš vzít. Zavřu oči, řeknu náhodné číslo – M32 – a uvidíme, co z toho vypadne.

Mám kachní nožičky a dělám prudké pohyby

Jak reagovala vaše rodina, Chili? Pro vaši komunitu jsou zábavné pořady asi těžší sousto…
Chili: My jsme to sledovali, když jsem byla malá, takže to znají. Byli hrozně nadšení. Oni už jsou v takové fázi, že čekají, kdy mě zase napadne něco bláznivého. Mám od nich absolutní a bezpodmínečnou podporu ve všem. Moje maminka má samozřejmě stejné obavy, jako většina jiných maminek: „Tancování? S tvýma kachníma nožičkama?“ Mám opravdu ploché nohy, jsou zkrátka kachní. Chybí mi jen blány.

Budete StarDance zvládat dobře po fyzické stránce? Jak jste na tom s fyzičkou?
Chili: Moje největší omezení je v tuhle chvíli psychika, tam mám největší limity. Hrozí mi asi jen natržení svalů – třeba bránice. Jsem celoživotní sportovec a minimálně fyzičku mám dobrou z amerického fotbalu. U tance se bojím spíše toho, abych se uvolnila a dokázala všechny ty pohyby odbavit s grácií a elegancí. Jsem zvyklá spíše na agresivní a prudké pohyby.

Myslíte, že vám hraje do karet vaše televizní průprava? Jste zvyklá na kamery, možná budete méně nervózní.
Chili: Jakožto profesionální vymetačka reality show jsem na kamery zvyklá, to máte pravdu, a nervózní budu určitě méně. Bohužel, já když jsem nervózní, tak mi většinou ztuhnou dolní končetiny. To při tanci není úplně dobré.

Tanečník Jakub Mazůch bude zásoben svačinkami od Chili

Jakube, bude Chili typ na latinu nebo na standard?
Jakub: Myslím, že je jednoznačné, že na latinu. Ale bude to velká výzva, protože do standardu budeme muset zjemňovat. Chili je velká drsňačka. Svalnatou sportovkyni s velkými rameny už jsem měl, takže se nemůžu dočkat prvních tréninků, kdy vyzkoušíme, jak je to tvárné.

Chili, prý budete na tréninky nosit Kubovi svačinky. Co konkrétního můžete snadno přinést?
Chili: Já dělám nejlepší sendviče na světě. Vezmu nějaký hrozně dobrý kváskový chleba – tady v Praze už mám svá místa, kde mají chleby velmi dobré. Musí tam být hodně křupavá kůrčička. Samozřejmě to zapeču. Dovnitř dávám strašně moc náplně. Dělám si domácí pesta, kimči… můžu udělat třeba variaci na vietnamskou bagetu Bánh mi.

Na první fotografie tanečního páru Chili Ta Thuy s Jakubem Mazůchem se můžete podívat v naší fotogalerii.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články