Denisa (36): S dcerou nechodím do dětských koutků ani na hřiště. Mám strach hned z několika věcí

žena, dítě
Zdroj: pixabay.com

Denisa se svým partnerem se rozhodli svou čtyřletou dceru vychovávat ve zcela odlišných podmínkách. Izolují ji od okolního světa a hlavně od ostatních dětí. Myslíte si, že je to v pořádku? Se svým příběhem se nám svěřila.

Markéta Bartošíková
Markéta Bartošíková 9. července 2020

Jmenuji se Denisa a je mi 36 let. S přítelem Jarkem (38) vychováváme dceru Miu (4). Vytvořili jsme si vlastní soukromou bublinu, ve které žijeme a nehodláme do ní nikoho pouštět. Mia chodí do soukromé školky a jsme moc šťastní a vděční, že ji máme. Ale okolní svět mě, co se týče mé dcery, děsí.

Berenika (30): Syn neustále bojuje s manželem, napadá ho slovně i fyzicky
Mohlo by Vás zajímat:

Berenika (30): Syn neustále bojuje s manželem, napadá ho slovně i fyzicky

Dceru jsme nikdy neplácli přes zadek

Dceru jsme si pořídili až ve chvíli, kdy jsme věděli, že ji budeme schopni zabezpečit. Postavili jsme dům, já pracuji z domova a manžel jako manažer v místní firmě. Dceři dáváme jen to nejlepší, ale naši rodiče nám to vyčítají. Nikdy jsme dceru ani neplácli přes zadek, a když vidím některé matky, jak řvou na své děti, tak jsem z toho rozhozená.

Elegantní starší žena
Mohlo by Vás zajímat:

Klára (52): Dcera kvůli nešťastné lásce udělala hroznou hloupost. Riskovala to nejcennější

Nechci, aby jí někdo ublížil

S dcerou chodíme ven, ale dětských koutkům a hřištím se vyhýbáme obloukem. Vím, jak dokážou být děti zlé. A bojím se, aby jí někdo neubližoval. To bych nesnesla. Proto trávíme čas u našeho domu na zahradě, zajdeme si na soukromé lekce plavání, jezdíme na výlety a žijeme si v naší soukromé bublině. Chci ji izolovat od veškerého okolního zla.

Prarodiče ji chtějí brát mezi ostatní děti, ale my jim to zakazujeme a oni nám vyčítají, že jí kazíme dětství. Ale nám prostředí, ve kterém dceru vychováváme, vyhovuje. Nechci, aby se naučila od ostatních dětí mluvit sprostě, nebo byla rozhozená z toho, jaké umí děti být.

Mladá krásná žena se zrzavými vlasy
Mohlo by Vás zajímat:

Tereza (36): Moje dcera chodí na svůj věk příliš vyzývavě oblečená. Máme jí to s manželem zatrhnout?

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

 

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články