Fit a krásnátestovánísoutěže

Gábina (32): Aby mi vzali dcerku do školky, provedla jsem věc, za kterou se stydím

Thumbnail # Gábina (32): Aby mi vzali dcerku do školky, provedla jsem věc, za kterou se stydím

Zdroj:Unsplash.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Gábina je svobodná matka. Její přítel ji opustil, když slavila dcera druhé narozeniny. A když už potřebovala začít chodit do práce, musela zajistit školku. Bohužel dcera nesplňovala všechny požadavky pro přijetí, a tak se Gábina rozhodla, že se to pokusí vyřešit jinak.

Tereza Procházková 8. června 2020

Když se mi narodila Sabinka, myslela jsem, že mám všechno, po čem jsem toužila. Jenže rok a půl po porodu jsem zjistila, že mě přítel podvádí. Hádali jsme se, doma byla příšerná atmosféra, a nakonec mě těsně před druhou oslavou narozenin Sabinky opustil. Úplně jsem se zhroutila. To poslední, co jsem chtěla bylo, abych vychovávala dceru sama. Ale Sabinka mi dávala sílu všechno překonat. Byla moc šikovná a rychle začala mluvit.

Thumbnail # Diana (41): Myslela jsem, že rozvod nepřežiji. Ale můj právník mi zachránil život
Mohlo by Vás zajímat:

Diana (41): Myslela jsem, že rozvod nepřežiji. Ale můj právník mi zachránil život

Potřebovala jsem jít do práce

Abych nemyslela pořád na to, že jsme samy, rozhodla jsem se, že půjdu na částečný úvazek do práce. Navíc jsme peníze potřebovaly jako sůl. Problém byl v tom, najít školku. Všechny měly podmínku, aby dcera měla trvalé bydliště v dosahu školky. A to jsme neměly. Navíc některé školky hlásily, že mají plno a že je dcera ještě malá.

Thumbnail # Štěpánka (34): Manžel mě neustále podezřívá z nevěry. Načapala jsem ho u milenky
Mohlo by Vás zajímat:

Štěpánka (34): Manžel mě neustále podezřívá z nevěry. Načapala jsem ho u milenky

Svitla mi naděje

Nakonec jsem se od své známé dozvěděla, že školka v jedné vesnici za městem přijímá i mladší děti, když jsou alespoň trochu soběstačné. Okamžitě jsem tam jela. Vypadalo to tam moc sympaticky, navíc bych to měla při cestě do práce, bylo to ideální. Ale ředitel měl opět problém s trvalým bydlištěm. A v ten moment jsem se rozplakala. Všechno to na mě dolehlo a já jsem prosila, že potřebuji jít do práce, protože mě opustil přítel a musím si vydělávat.

A tehdy se pan ředitel naklonil a řekl mi, že by se s tím něco dalo udělat. A podal mi vizitku. Bylo mi jasné, o co mu jde. Domů jsem jela úplně vykolejená. Ale věděla jsem, že školku a práci potřebuji, tak jsem mu zavolala.

Thumbnail # Eliška (35): Manžel mě připravil o děti. S novou přítelkyní je poštvali proti mně. Nemám pro co žít
Mohlo by Vás zajímat:

Eliška (35): Manžel mě připravil o děti. S novou přítelkyní je poštvali proti mně. Nemám pro co žít

Udělala bych pro ni cokoliv

Jednou večer ke mně přišel, chvíli jsme si povídali, zajímal se o moji situaci, tak jsem mu to znovu popsala, tentokrát bez pláče a pak jsme se spolu vyspali. Druhý den mi volal, že moji dcerku do školky přijmou, ať donesu ještě potvrzení od doktorky a může začít chodit. Brečela jsem jak dojetím, tak i zoufalstvím, že jsem se k něčemu takovému musela snížit. Ale Sabinka je ve školce šťastná a já konečně vydělávám víc peněz. Pro ni bych udělala cokoliv.

Thumbnail # Jana (31): Jakmile jsem otěhotněla, přestala jsem spát s přítelem. Dceři jsou tři roky a já to stále nedokážu
Mohlo by Vás zajímat:

Jana (31): Jakmile jsem otěhotněla, přestala jsem spát s přítelem. Dceři jsou tři roky a já to stále nedokážu

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu