Fit a krásnátestovánísoutěže

Tereza (36): Moje dcera chodí na svůj věk příliš vyzývavě oblečená. Máme jí to s manželem zatrhnout?

Thumbnail # Tereza (36): Moje dcera chodí na svůj věk příliš vyzývavě oblečená. Máme jí to s manželem zatrhnout?

Zdroj:Unsplash.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Tereza vychovává s manželem Pavlem (40) dceru Anetu (14), která je odmalička ráda středem pozornosti. Teď se Aneta snaží vypadat mnohem dospěleji, než ve skutečnosti je, a ráda nosí vyzývavé oblečení a makeup. Její rodiče z toho nejsou nadšení a chtějí, aby se dcera mírnila.

Kateřina Niekurzáková 24. června 2020

Vím, že Aneta je ráda středem pozornosti a dělá jí dobře, když si jí ostatní všímají. Teď je Anetě čtrnáct a snaží se vypadat dospělejší, než je. Je to přibližně rok, kdy si Aneta začala všechny věci na sebe vybírat sama a tomu to také odpovídá. Trička s obrázky vyměnila za ta s výstřihem a místo tenisek obula lodičky na podpatku. Za ušetřené kapesné si v drogerii nakoupila dekorativní kosmetiku, kterou rozhodně nešetří.

Volala mi vyděšená babička

Když měla Aneta narozeniny, slíbila jí babička (66), že jí koupí nějaké oblečení. To odpoledne byla babička s Anetou v nákupním centru, odkud mi volala, že Aneta chce, aby jí koupila spodní prádlo, které vypadá jako z hampejzu. Mě to sice rozesmálo, ale řekla jsem babičce, ať jí nic takového nekupuje a domluví se na nějakém kompromisu. Nakonec přinesly domů koženou bundu se zipy.

Thumbnail # Jitka (33): Manžel hodil na zeď talíř se špagetami a odstěhoval se z domu
Mohlo by Vás zajímat:

Jitka (33): Manžel hodil na zeď talíř se špagetami a odstěhoval se z domu

Třídní schůzka byla hodně nepříjemná

S manželem jsme byli na třídní schůzce, kde nám paní učitelka řekla, ať za ní přijdeme ještě do kabinetu, že s námi potřebuje něco probrat. To něco byl dceřiný způsob oblékání, který paní učitelka považovala za nevhodný pro dívku jejího věku a prosila nás, aby podobné věci do školy nenosila, protože chodí přeci jenom pořád na základku. Navíc spolužačky mají tendenci se Anetě vyrovnávat a nosit podobné věci. My jsme jí slíbili, že s tím budeme něco dělat.

Thumbnail # Lenka (42): Moje pubertální dcera stále řeší váhu a jídlo. Mám obavy z nejhoršího
Mohlo by Vás zajímat:

Lenka (42): Moje pubertální dcera stále řeší váhu a jídlo. Mám obavy z nejhoršího

Manžel byl dost rozčílený

Když jsme přišli domů, manžel Anetě dost vynadal a řekl, že tyhle věci už do školy nosit nebude, nebo jí je vyhodí do popelnice. Aneta s námi sice asi týden nemluvila, ale evidentně se lekla, když začala do školy chodit oblečená mírněji. Doufám, že jí to alespoň chvíli vydrží.

Thumbnail # Radka (48): Dcera se zamilovala do ženy. Manžel ale nemůže skousnout jinou věc
Mohlo by Vás zajímat:

Radka (48): Dcera se zamilovala do ženy. Manžel ale nemůže skousnout jinou věc

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu