Fit a krásnátestovánísoutěže

Lenka (33): Vybrala jsem si špatného bratra. S tím druhým bych byla šťastnější

Thumbnail # Lenka (33): Vybrala jsem si špatného bratra. S tím druhým bych byla šťastnější

Zdroj:Freepik.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Lenka byla jednou na oslavě své kamarádky, kde potkala spoustu nových lidí a mezi nimi i dva bratry. Jeden z nich se jí věnoval víc a rozhodl se ji ulovit za každou cenu. Nakonec se vzali, ale Lenka si to vyčítá, protože s jeho bratrem by byla šťastnější.

Tereza Procházková 31. května 2020

Moje kamarádka slavila třicetiny a na oslavu přišlo strašně moc lidí. Spoustu z nich jsem neznala, mezi nimi byli dva bratři. Seděla jsem s kamarádkou u stolu a oni si k nám přisedli. Oba vypadali velmi podobně. Vojta byl trochu mrzout, moc toho nenapovídal a byl starší než Martin. Ten byl naopak hrozně veselý, vykládal jeden vtip za druhým a byla s ním opravdu sranda.

Po zbytek večera jsem seděla u stolu už je s nimi a Martin se mnou flirtoval. Vojta po mně pomrkával a líbil se mi, ale Martin byl prostě akčnější a když jsme si šli zatancovat, získal si mě. Od té doby jsme spolu chodili, jezdili jsme na výlety a někdy se k nám přidal i Vojta.

Thumbnail # Maruška (33): Občas si dám skleničku. Manžel mě nazval alkoholičkou a hrozí mi rozvodem
Mohlo by Vás zajímat:

Maruška (33): Občas si dám skleničku. Manžel mě nazval alkoholičkou a hrozí mi rozvodem

Pomáhal mi se svatbou

Po nějaké době jsme spolu začali bydlet a Martin mě požádal o ruku. Byla jsem nadšená a hned jsem to jela oznámit Martinovým rodičům. Byl tam zrovna Vojta, tak jsem se ho zeptala, jestli si někoho přivede nebo přijde sám. Řekl, že sám a nabídl se, jestli potřebuji pomoct něco zařídit. Domluvili jsme se, že k nám přijde a něco vymyslíme. Trávili jsme spolu hodně času a on byl úplně bezvadný. Protože Martina detaily svatby nezajímaly, bavila jsem se o tom jen s Vojtou. Vymýšleli jsme spolu jídlo, výzdobu a pak se nabídl, že se mnou půjde i do půjčovny šatů. Měla jsem takovou radost, že si rozumíme.

Když mě viděl ve svatebních šatech, úplně ztuhl. Koukal na mě a nic neříkal. Po cestě domů byl celou dobu zamlklý. Poděkovala jsem mu, že to se mnou podstupuje a on mi najednou řekl, že to dělá moc rád. A je Martinova škoda, že se mnou netráví víc času. Nakonec mi řekl, že když byl tenkrát na oslavě zamračený, bylo to proto, že se s Martinem chvíli předtím nepohodli, právě kvůli mně. Nechápala jsem, co tím myslí.

Thumbnail # Bára (31): Jsem těhotná. Nevím, jestli je otcem můj manžel nebo jeho bratr
Mohlo by Vás zajímat:

Bára (31): Jsem těhotná. Nevím, jestli je otcem můj manžel nebo jeho bratr

Vybrala jsem si špatného bratra

Vysvětlil mi, že když mě na té oslavě viděl, strašně jsem se mu líbila a řekl to bráchovi. Ovšem ten mu sdělil, že mě určitě dostane on. Vojta s ním nemínil soupeřit, takže jen zamračeně seděl a pozoroval, jak mu brácha balí holku, která se mu líbila víc. Když mi tohle dořekl, vystoupil z auta a odešel. Byla jsem z toho strašně zaražená. Doma jsem se zeptala Martina, jak to tenkrát bylo a on mi řekl, že si to moc nepamatuje, protože byl opilý. Ale věděl, že se Vojtovi líbím. Prý to tak měl vždycky, že s někým soupeřil. Bylo mi z toho smutno. Měli jsme dva týdny před svatbou a přišlo mi, že už je pozdě na to, všechno zrušit.

Když jsem na svatbě tančila s tchánem a pak i s Vojtou, málem jsem se rozplakala. Byl smutný a říkal mi, že se ode mě bude muset držet dál, protože by to nedopadlo dobře a tohle on bratrovi neudělá, na rozdíl od něj. Cítila jsem, že jeho city ke mně jsou mnohem větší, než má Martin. Strašně lituji, že jsem tenkrát jednala unáhleně a dala na první dojem.

Thumbnail # Veronika (28): Přítel mě podvedl. Prý za to můžu já a moje žárlivé scény
Mohlo by Vás zajímat:

Veronika (28): Přítel mě podvedl. Prý za to můžu já a moje žárlivé scény

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu