Bára (31): Jsem těhotná. Nevím, jestli je otcem můj manžel nebo jeho bratr

nádherná žena blond
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Naše čtenářka Bára měla fajn mužského a jednoho dne zjistila, že otěhotněla. Místo očekávané radosti ji ale přepadl strach, protože kvůli jedné chvilce s manželovým bratrem netuší, kdo je otec dítěte.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 28. května 2020

S Jirkou se známe čtyři roky a nedávno jsme měli svatbu. Moje mladší sestra Jitka mi šla za svědkyni a manželovi šel zase jeho bratr Tomáš. Od rána to byl skvělý den, až na jeden malý okamžik, kdy jsme se k večeru pohádali, protože Jirka měl nemístné poznámky o Jitce. Pořád říkal, jak jí to sluší a vtipkoval, že si měl vzít tu mladší sestru. Mně se to vůbec nelíbilo: „To si nemůžeš takový řeči odpustit aspoň na naší svatbě?“ ale Jirka se smál a podotkl, ať nejsem trapná. Svatební noc samozřejmě nedopadla tak, jak má, protože jsem byla uražená.

sympatický muž s vousy
Mohlo by Vás zajímat:

David (29): Přítelkyně se na mojí narozeninové oslavě muchlovala s mým tátou

Neustále měl narážky na moji sestru

Na líbánky jsme nejeli, protože jsme všechny peníze dali do koupě baráčku, a tak jsme šli zase po víkendu normálně do práce. Když jsem přišla domů, byla u nás Jitka. Už z chodby bylo slyšet, jak se smějí, tak jsem za nimi šla, co se děje. Prohlíželi si nějaké fotky ze svatby v telefonu a mě mrzelo, že s tím nepočkali na mě. Jitka se ale během minutky zvedla, že už musí letět a Jirka řekl, že jede do města, tak ji vezme. Ve dveřích se ještě otočil: „Nebude ti vadit, když odvezu tvoji krásnou sestřičku, že ne?“ chtěla jsem ho praštit.

krásná mladá žena s dlouhými vlasy
Mohlo by Vás zajímat:

Milena (28): Jsem pořád panna. Dlouho jsem čekala a teď se každý bojí (+AUDIO)

Udělala jsem velkou chybu

Jenže jakmile odjeli, přijel k nám Tomáš. Prohodila jsem naštvaně, že Jirka zrovna odjel s Jitkou. Neušlo mu, že mám vztek, tak si ke mně sedl a ptal se, co se stalo. „Nic. Jen mě prostě popichuje a žvaní o Jitce, jak je krásná. Je to přece moje sestra, tak se mu nemá co líbit!“ vztekala jsem se. Tomáš se ke mně naklonil: „A já jsem zase Jirky bratr a nelíbím se ti snad?“ a v tom se to stalo. Ani nevím jak, ale objali jsme se a místo s manželem, jsem měla první sex po svatbě s jeho bratrem.

Začala jsem brečet a panikařit. Prosila jsem, aby se to Jirka nikdy nedozvěděl. Byla to velká chyba. Tomáš se omlouval, že to byla jeho vina, že to bylo asi kouzlo okamžiku a slíbili jsme si, že to zůstane už navždycky jen mezi námi.

Mladá krásná žena se zrzavými vlasy
Mohlo by Vás zajímat:

Zuzana (29): Mám pět let přítele a čtyři roky se mnou nechce spát. Nevím, co se stalo

Pokazilo se to nejvíc, jak mohlo

Musela jsem se jít hned osprchovat a smýt ho ze sebe. Drhla jsem svoje tělo, jen abych na sobě neměla jeho vůni a Jirka nic nepoznal. K večeru přijel a já vůbec nemluvila. Snažila jsem se dělat jakoby nic, ale bála jsem se, že to praskne. Jirka moji náladu zaregistroval a myslel si, že to je kvůli Jitce. Řekl, že jestli jsem kvůli tomu naštvaná, tak už mě popichovat nebude. Snažil se mě rozesmát, nabídl mi masáž a chtěl, abychom si vynahradili naši svatební noc. Nemohla jsem nesouhlasit, bylo by to podezřelé.

Pár týdnů na to mi bylo děsně zle. Jitka mě viděla a došlo jí to: „Baruš, nejsi těhotná?“ Okamžitě jsme jely pro těhotenský test a samozřejmě byl pozitivní. Úplně jsem se zděsila. Vůbec netuším, kdo je otec, vždyť jsem spala s oběma pár hodin po sobě. Místo radosti z miminka teď řeším, co mám dělat.

Smutná žena se slzou na tváři
Mohlo by Vás zajímat:

Štěpánka (34): Manžel mě neustále podezřívá z nevěry. Načapala jsem ho u milenky

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články