Letní líčení za pár minut: Vizážistka Nikola vás naučí svěží přirozený make-up s multifunkčními produkty

Vanish Seamless Finish Foundation Stick - Krémový make-up v tyčince od Hourglass, Sephora, 1 470 KčEaze Drop Blur + Smooth Tint Stick - Make-up v tyčince, Fenty Beauty, 920 KčMake-up v tyčince od Max Factor, Notino, 224 KčTraceless foundation stick - make-up v tyčince od Toma Forda, Douglas, 2 590 Kč+ 19 fotek+ 20 fotek

Rychlý summer look za pomoci rtěnek a tvářenek, které lze využívat multifunkčně, pro vás připravila vizážistka Nikola Marková. V pořadu 3 minuty stylu vás naučí jedno přirozené líčení, které je trendy na léto 2024. 

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková 13. 06. 2024 06:00

Mnohdy se dá s jedním produktem kouzlit víc než s plnou kosmetickou taštičkou. To je heslo, kterého se bude v novém díle pořadu držet vizážistka a stylistka Nikola Marková. "Připravila jsem si pro vás jeden rychlý summer look a zároveň vám prozradím tajemství multifunkčních produktů," říká hned v úvodu.

Make-up i korektor v jednom

Jako první tu mám make-up. Není to klasický tekutý make-up, jak jste zvyklé, ale multifunkční make-up v tužce, který je krémový. V létě ho můžete použít jak na celý obličej, tak například i lokálně jen jako korektor. A to hlavně na místa, kde potřebujete zakrýt nějaký nedostatek, nebo jako podklad pod pudr, takzvaně pro lepší fixaci.

Dalším krokem je rozjasnění očního okolí. V takovém případě použiju concealer, což je v podstatě korektor o 1 - 2 odstíny světlejší než máte pleť. Ten volím především teď v létě vodě odolný. A roztírám ho do pomyslného trojúhelníku do ztracena. Následně plet přepudruji.

Bronzer jako must have na léto

Na řadu přichází bronzer, který je opět must have produktem na léto. Dodáte s ním pleti nejen opálení, ale navíc i krásné projasnění. S paletkou bronzerů a rozjasňovačů navíc můžete obojí použít i jako oční stíny! A to tak že světlý nanesete na pohyblivé víčko a tmavší do obloučku oka.

Krémová tvářenka i na rty a oči

V létě mám nejraději krémové tvářenky pro jejich variabilitu a jednoduchost v nanášení. I ty můžete použít nejen na tváře, ale i jako oční stíny a klidně i na rty. Produkt se velmi dobře zapracovává a když použijete jeden odstín na všechny tři místa, celkový look se propojí a bude vypadat přirozeně.

Rtěnka může na očích vytvořit lehký wet look

I rtěnka nabízí multifunkční využití pro tváře a oči. Pokud vyberete rtěnku v neutrálním odstínu, poslouží k tomuto fantasticky a pokud je navíc lesklá, na očích může vytvořit jemný wet look.

Nakonec už jen řasenku a máme hotovo, svěží letní look by měl být rychlý a nejlépe podtrhnout lehce bronzovější pleť.

Tipy na multifunkční make-upy, tvářenky a rtěnky najdete v naší galerii a návod na líčení ve videu v úvodu článku.

Související články

Další články