Největší vlasový trend na zimu: Odstín Cherry cola si zamilovala Dua Lipa a bude slušet všem brunetkám

Dua Lipa
Zdroj: Profimedia
Dua Lipa má aktuálně nejvíc trendy barvu na vlasy v odstínu Cherry cola. Odstín vlasů Cherry cola sluší hlavně brunetkám. Vlasový trend odstínu Cherry cola odkazuje na devadesátky, kdy burgundské odstíny zažívaly svou největší slávu. Poslední album Dua Lipy bylo hodně inspirované tímto obdobím, tak není divu, že se pustila i do vlasové proměny. Dua se proslavila jako tmavovláska s mikádem. + 4 fotky+ 5 fotek

Trendy z devadesátek se recyklují v módě, kosmetice, ale i vlasech. Zpěvačka Dua Lipa (28) je toho jasným důkazem se svou novou barvou vlasů, kterou v zahraničí vlasoví stylisté nazývají odstínem Cherry cola. Tmavě červený odstín trenduje i na sociálních sítích, neláká vás také malá změna?

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková 03. 12. 2023 18:00

Nejen zpěvačka Dua Lipa, ale i Megan Fox (37) , Cardi B (31) a Julia Fox (33) na podzim ukázaly, jak různě může odstín Cherry cola vypadat a jak je slušivý pro ženy, které byly doposud hlavně brunetkami.

„Není žádným překvapením, že vlasy barvené na odstín Cherry cola teď tolik frčí. S návratem devadesátek se vrací i tehdejší vlasové trendy,“ uvedl pro Byrdie kreativní ředitel vlasové značky Aveda Michael Black a dodal: „V posledních měsících vídáme více odstínů červené od zářivé až po tmavší burgundskou. Také se vrací jahodové tóny do blond a různé odstíny měděné.“

Vlasový chameleon Dua Lipa

Zpěvačka Dua Lipa nedávno ukončila vyprodané světové turné, což jen značí, jak velký má vliv na trendy ve stylu oblékání, líčení, ale i vlasů. Dua se proslavila jako černovláska s mikádem a později zkusila i blond a její kadeřníci se nebáli experimentovat ani s délkou. V jedné z kampaní dokonce vyzkoušela vlasy růžové, jak se můžete přesvědčit v galerii.

Aktuálně se pyšní typickým Cherry cola odstínem a dlouhými loknami, které nechává vyniknout s pěšinkou uprostřed. To už jste od generace Z slyšeli, že pěšinka na stranu je znakem "stáří"?

Cherry cola odstín trendem celebrit i tiktokerů

Měděné a meruňkové odstíny trendují mezi světlovláskami a ty, které stojí o tmavší kadeře, nyní propadají Cherry cola barvě. Tato barva je intenzivní, tmavá a obzvláště vynikne na ženách s tmavými vlasy.

Podle toho, jaká je vaše počáteční barva, kadeřník rozhodne, jak cíleného odstínu dosáhnout. Je vždy lepší, když si s sebou přinesete obrázek s barvou, která se vám líbí, abyste dosáhly kýženého efektu. I burgundská barva má několik odstínů a pro některé dámy to bude o vícero návštěvách kadeřníka, aby vysněného výsledku dosáhly.

Určitě ale doporučujeme takto větší vlasovou změnu neprovádět sama doma s barvou z drogerie. Co se týče červených odstínů, je vždy důležité myslet i na to, že jde o barvu, která vyžaduje vysokou míru péče.

Jak se starat o Cherry cola odstín

„Trend Cherry cola odstínu je rozhodně pro ty, kteří chtějí této barvě zůstat věrni,“ uvedla kadeřnice Sasha Medchill pro PopSugar. „Odstíny mohou být různé, ale je vždy dobré investovat do správných šamponů a kondicionérů, které chrání barvené vlasy a pomáhají udržet jejich odstín co nejdéle,“ uvádí kadeřnice a také varuje před přílišným používáním stylingových přístrojů, které zkracují výdrž sytosti barvy.

Pokud se pro trendy odstín Cherry cola rozhodnete, počítejte s tím, že o ni budete muset častěji pečovat se svým kadeřníkem. Nechte se inspirovat v galerii a třeba právě pro vás bude trend letošní zimy tou pravou volbou na další roky.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články