Petra (32): Moje rande přes aplikaci skončilo otřesně. Zpoždění 30 minut bylo jen špičkou ledovce před flusanci a urážkami

Petra (32): Moje rande přes aplikaci skončilo otřesně. Zpoždění 30 minut bylo jen špičkou ledovce před flusanci a urážkami
Zdroj: Freepik

Seznamování je v dnešní době problém a vzhledem k práci, kterou má Petra v kanceláři, a navíc v ženském kolektivu, jen tak někoho vhodného nepotká. Tak se rozhodla na radu kamarádek vyzkoušet Tinder. A nestačila se divit.

Jana Jánská
Jana Jánská22. 08. 2023 07:00

Pověst téhle aplikace je nevalná, ale znám i pár žen, které tam svého životního partnera našly. Jen mě tedy zapomněly upozornit, že na jedno dobré rande připadne tak sto šílených. Každopádně první pokus pro mě dopadl otřesně. 

Po půlhodinovém čekání dorazil někdo jiný, než jsem čekala

Na místo setkání jsem dorazila o pár minut dříve a až tam jsem si v aplikaci všimla, že můj protějšek psal o desetiminutovém zpoždění. Tak jsem čekala, čekala…Uběhlo 20 minut a ani zpráva. Hlavou mi proběhlo, že bych možná měla odejít a nepsat mu, ale ze slušnosti jsem napsala, že tedy na procházku vyrážím sama. Mladík odpověděl, že už se blíží, aniž by specifikoval, kdy dorazí. Přišel o dalších deset minut později.

Už když se blížil, viděla jsem, že si rozumět nebudeme, a navíc jsem hned postřehla jednu zásadní lež, kterou uváděl v profilu. Chlapec se označoval za 180 cm vysokého štramáka, k čemuž měl hodně daleko. Sama mám 173 cm a on byl menší než já. Zklamání číslo jedna. 

Nic se mu nelíbilo a tahal flusance až z paty

Kdyby to aspoň skončilo příjemnou procházkou, ale během hovoru se mu nelíbilo nic z toho, co jsem říkala, měl na všechno jiný a „lepší“ názor, a dokonce po vyprávění o svém psovi podotkl na mou adresu, že s lidmi, co mají kočku, si nerozumí. Asi si ani neuvědomil, že to víc vypovídá o něm než o mně. 

Završil to tím, že my, ženy, máme dvě zajímavé věci, a to ňadra a „to dole“. To už jsem přidala do kroku a ještě se málem pozvracela z toho, jak stále tahal až z paty flusance, které vesele trousil během procházky do všech stran. 

Pánové, nelžete o svých parametrech, poznáme to

Dlouho se zas na žádné rande nevydám a, pánové, ty centimetry není třeba přidávat, ono se to totiž záhy provalí. A to nejen u toho rozměru, u kterého si nejčastěji přidáváte. Nebo že byste neměli odhad?

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články