Plesové přešlapy českých hvězd: Kynychová v průhledné róbě, Borhyová v cibuláku, Doleželová mimo trendy

Plesové přešlapy českých hvězd: Kynychová v průhledné róbě, Borhyová v cibuláku, Doleželová mimo trendy
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Cvičitelka Hanka Kynychová se dočkala velkého nepochopení na Českém plese v roce 2023. Za všechno mohly průhledné šaty od návrhářky Martiny Pipkové Loudové, které podle módních kritiků neudělaly Kynychové tu nejlepší službu.Hanka Kynychová už má přitom za sebou jeden módní trapas z Plesu v Opeře v roce 2015.Její růžové šaty z velmi jemné látky bohužel ukázaly ve světle fotoaparátů úplně všechno. Herečka Nela Boudová na Plese jako Brno v roce 2023. Mnohé módní kritiky strhaly materiál jejích blankytných šatů, některé ji dokonce přirovnávaly k Jezerní královně.+ 19 fotek+ 20 fotek

Plesová sezona se pomalu roztáčí a dámy pečlivě vybírají slavnostní róby pro letošní rok. Ne vždy se ale zadaří a jak se říká, i mistr tesař se utne. Připomeňte si spolu s námi nejvýraznější módní přešlapy, kterých se naše celebrity na plesech dopustily. Cvičitelka Hanka Kynychová (55) bývá pranýřována kvůli příliš odhaleným modelům, influencerka Ina T. (36) si v tylových šatech zahrála na postavičku z grotesky, a příliš parády nenadělaly ani moderátorka Lucie Borhyová (45) s modelkou Janou Doleželovou (42). 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 27. 01. 2024 12:00

Základním pravidlem oblékání zůstává ctít dress code večera, který pořadatel předem oznámí prostřednictvím pozvánky na ples. Vyvarovat bychom se měli levných a nepříliš kvalitních materiálů šatů, starých střihů a také častého nešvaru – křečovitého ladění barvy střevíčků s psaníčkem či s jiným barevným motivem šatů, jak se to "podařilo" například modelce Janě Doleželové (42). Demodé jsou také příliš zdobné prvky, jako jsou princeznovské kudrlinky se skřipečky ve vlasech nebo dortové šaty připomínající princeznu z maloměstského maturitního plesu.

Doporučené video: Jan Komínek v kroji na Česko-Slovenském plese

Trable Hanky Kynychové

Cvičitelka Hanka Kynychová (55) bývá v hledáčku plesové módní policie každoročně, protože se mnohdy touží pochlubit svými dokonalými křivkami, aniž by brala v potaz hranice společenských šatů, vkusu a dress codu. Nepochopení se dočkala například na Českém plese v roce 2023 a mohly za to třpytivé stříbrno-černé šaty s hlubokým výstřihem od návrhářky Martiny Pipkové Loudové. Ve spodní části totiž byly natolik průhledné, že zcela odhalovaly nohy a horní nabíraná část s vlečkou zase působila, jakoby Hanka nosila černé plovací rukávky.

Cvičitelka už má přitom za sebou jeden módní trapas z Plesu v Opeře v roce 2015, kdy v růžových šatech z velmi jemné látky ukázala ve světle fotoaparátů úplně všechno.

Ina T. jako z Addamsovy rodiny

Influencerka Ina T. (36) vynesla na honosný Ples v Opeře světle hnědou tylovou róbu od své guru, návrhářky Liběny Rochové. Róba bez rukávů vynikala nabíraným širokým límcem těsně pod krkem, kvůli kterému ve výsledku módní influencerka spíše připomínala strýčka Festera z Addamsovy rodiny. Přispěl k tomu také její alabastrově světlý make-up, černé kouřové líčení a vysoký drdol.

Jana Doleželová v trendech pořád tápe

Modelka Jana Doleželová (42) nemívá při výběru šatů šťastnou ruku a nejinak tomu bylo také v případě Česko-Slovenského plesu v roce 2023. Šaty korzetového typu od návrhářky Petry Pilařové navíc křečovitě sladila s růžovou barvou psaníčka a výsledek můžete v naší fotogalerii sami posoudit. Ke vší smůle ten večer Jana také ztratila briliantovou náušnici ve tvaru růžičky v hodnotě několika stovek tisíc korun. Náušnice navíc nebyly zapůjčené, byly její vlastní. Z dlouhodobého pohledu na výběr jejích šatů je zřejmé, že sahá po podobných modelech, ale stále se jí nedaří chytit aktuálního módního trendu. Škoda!

Lucie Borhyová v cibulákovém vzoru

Moderátorka Lucie Borhyová (45) nás častokrát zaujme originálními šaty líbivého střihu a jako blondýnka s dokonalými mírami také dobře ví, co jí sluší. Připomenout si můžeme například její působivou flitrovanou róbu z Českého slavíka. Vedle sáhla snad jen v roce 2016, kdy zavítala na Ples v Opeře. Vynesla róbu obepínající tělo v cibulákovém modro-bílém vzoru, takže nám připomínala spíše oblíbenou soupravu nádobí po babičce nežli královnu honosného plesu. Róba působila vlivem divokého vzoru přezdobeně a půvaby Lucie Borhyové v ní bohužel zcela zanikly.

Na fotografie těch největších plesových přešlapů se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články