Žhavý trend léta 2024: Šaty s kapucí dominují nejen sportovním, ale i elegantním modelům

Žhavý trend léta 2024: Šaty s kapucí dominují nejen sportovním, ale i elegantním modelům
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/ koláž Lifee
Šaty z úvodního obrázku jsou od značky NBD a  pořídíte je v internetovém obchodě revolve.com za 5 299 Kč.Kapuce na šatech umí být velmi zajímavým zdobným prvkem. Přiléhavé šaty s odhalenými pažemi a kapucí jsou od značky Bershka za  699 Kč.Detail v podobě kapuce může zdobit i úpletové modely s výrazným žebrováním.+ 14 fotek+ 15 fotek

Výrazný prvek v podobě dominující kapuce zdobí nově i šaty. Léto 2024 tak bude v módě patřit jejich elegantním a rafinovaným variantám, kterým nechybí nápadité střihy ani jednoduché, přesto nezapomenutelné linie.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 23. 05. 2024 05:00

Možná za to může další díl filmového trháku Duna: Část druhá, při jejímž uvedení na jaře se to kapucemi všeho druhu jen hemžilo. Šaty s kapucí ale ovládly také loňská podzimní mola zvěstující trendy nadcházející sezóny. A ta je teď tady, a patří, mimo jiné, šatům opatřeným inovativním prvkem.

Tentokrát nejen jako oversize mikina

Zní to, jako by nastupovala vlna sportovních a odpočinkových modelů připomínajících dlouhou mikinu? Zapomínat na ně rozhodně nemusíte. Máme ale pro vás i mnohem sofistikovanější způsob zpracování tohoto trendy zadání. A co je jednoznačně neodolatelné pro hvězdy a módní tvůrce, to bude skvěle fungovat i pro vás.

Elegance a šarm, kapuce zdolá i překvapivé výzvy

Nosit tak můžete elegantní a sexy nálož přiléhavých, splývavých, nařasených, průstřihy vybavených i stroze jednoduchých modelů v různých délkách, které staví svou jinakost na přítomnosti přidané pokrývky hlavy. Na vás je, zda tuto přidanou hodnotu také naplno využijete nebo budete kousek látky navíc nosit spuštěný.

Vsaďte na jednoduchost

Zbytek modelů, kterým vládnou šaty s kapucí, ale držte striktně v jednoduchém duchu. Nepopiratelně nejvýraznější prvek už zařídí samy specificky střižené šaty, a když jim dodáta dostatek prostoru samostatně, postarají se o celý úspěch zcela samy.

Na ty, které si momentálně můžete pořídit v obchodech, se můžete podívat do fotogalerie pod článkem.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články