Módní policie z premiéry filmu Duna: Část druhá: Abbasová i Finková se syny v černých outfitech, Angie Mangombe odhalila bříško

Módní policie z premiéry filmu Duna: Část druhá: Lejla Abbasová (44) se synem a Pepa Kůrka (32) s Angie (26) v černých outfitech
Zdroj: Extra/Tomáš Martinek/koláž Lifee
Moderátorka Lejla Abbasová se synem Davidem přišli oba v komplet černých outfitech. Syn Michaela Kocába, David, oblékl elegantní černou košili.Lejla Abbasová se synem Davidem. Co myslíte, podobá se David svému tátovi, Michaelu Kocábovi?Linda Finková vyrazila do kina se synem Matyášem, jehož otcem je bavič Richard Genzer. Také oni se sladili do černé barvy.Linda Finková se synem Matyášem, který si na zimu oblíbil trendy černou péřovku.+ 26 fotek+ 27 fotek

Dlouho očekávaný fantasy film Duna: Část druhá vstoupil do kin a známé osobnosti vyvedly své drahé polovičky, ale také potomky. Moderátorka Lejla Abbasová (44) se sladila do černé barvy se synem Davidem Kocábem (11), který rysy po slavném otci nezapře, stejně jako Matyáš Genzer (15), kterého do kina vyvedla máma, zpěvačka Linda Finková (55). Nejvíce sladěným párem večera ovšem byli influenceři Angie Mangombe (26) a Pepa Kůrka (32), kteří se oblékli v dokonalém army stylu a byli jako vystřižení z akčního filmu. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 28. 02. 2024 09:30

Premiéru druhého dílu megahitu Duna si nenechal ujít ani houslista Pavel Šporcl (50) se svou ženou, herečkou Bárou Kodetovou (53) a dvěma ze svých tří dcer. Zajímavý béžový kabát s růžovým límcem předvedla zpěvačka Elis Mraz (29), influencerka Anna Kadeřávková (26) zase vynesla inspirativní volnočasový outfit do nákupního centra a titul nejbarevnější návštěvnice kina si odnáší hvězda filmu Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu, mladá herečka Yvona Stolařová (22). Jak jim to slušelo, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Lejla Abbasová se synem Davidem Kocábem

Moderátorka Lejla Abbasová (44) vyrazila do kina se svým synem Davidem Kocábem (11), jehož otcem je muzikant Michael Kocáb. Pozornému sledovateli neujdou typické rysy v chlapcově obličeji, kde se snoubí moderátorčiny oči a lícní kosti, a také Kocábův typický úsměv. Lejla do kina oblékla černé společenské kalhoty s vysokým pasem, jednoduché černé tílko a černé sáčko, přičemž černou koženou brašnu vynesla crossbody přes prsa. Do černé barvy se zahalil také David. Oblékl černou společenskou košili, černé kalhoty a masivní kožené šněrovací boty. Na pravé ruce nosí David pestrobarevný pletený náramek.

Angie Mangombe a Pepa Kůrka v army stylu

Influencerka Angie Mangombe (26) a Muž roku Pepa Kůrka (32) si udělali romantický večer ve dvou a do kina vyrazili jako sladěný pár jako vystřižený z akčního filmu. Oba vynesli tmavě zelené khaki kalhoty v army stylu, černá trička, černé kožené křiváky a také masivní černé kožené boty.

Angie navíc neváhala obléknout top, který je asymetricky prostříhaný, takže odhalila také kus svého nahého bříška. Dlouhé černé vlasy nechává influencerka rozpuštěné a v koncích zvlněné, přičemž je patrný také barevný zásah zručného kadeřníka - Angie má konečky vlasů při správném nasvícení světlejší, barevným odstínem téměř do zrzavé.

Syn Richarda Genzera v černé prošívané trendy péřovce

Zpěvačka Linda Finková (55) vyvedla do kina syna Matyáše (15), jehož otcem je její bývalý manžel Richard Genzer. Zpěvačka oblékla dlouhou černou bundu značky Calvin Klein, černé tričko s bílým potiskem, šedivé džíny a červené kožené boty s výrazným šněrováním. Syn Richarda Genzera si oblíbil prošívané trendy péřovky, přičemž svoji černou kombinuje s černými tepláky populární značky Nike a sněhobílými teniskami. Jak moc se Matyáš "potatil", to můžete z fotografií sami posoudit.

Na fotografie všech outfitů z premiéry filmu Duna: Část druhá se můžete podívat v naší fotogalerii.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články