Princezna Charlotte napodobila outfitem maminku Kate: Na koncertě Taylor Swift zářila ve flitrech a boho stylu

Koláž Kate, Charlotte
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Princezna Charlotte se starším bráškou Georgem a tatínkem Williamem navštívili v sobotu koncert Taylor Swift v londýnském Wembley. Při té příležitosti měla Charlotte na sobě šaty zdobené růžově zlatými flitry, kterými evokovala outfit maminky Kate Middleton z premiéry filmu Není čas zemřít.Tehdy, v roce 2021, okouzlila Kate všechny přítomné originálními, pro sebe netypickými zlatými šaty s pelerínou, které pocházely z dílny Jenny Packham.V uších měla výrazné náušnice v boho stylu značky O'NITAA. A na své poměry sáhla vévodkyně z Cambridge také k relativně nápadnému líčení.Kate začali po premiéře přezdívat Zlaté holka. Tímto outfitem totiž nadchla módní kritiky.+ 1 fotka+ 2 fotky

Princezna Charlotte (9) se sice z rodiny nejvíce podobá prababičce Alžbětě II., módně je ale často dokonalou kopií maminky Kate Middleton (42). Naposledy to dokázala při víkendovém koncertu Taylor Swift (34), kam ji spolu s bráškou Georgem (10) vzal tatínek William (42). Růžově zlaté flitry na princezniných šatech a účes ve stylu boho byly jasnou narážkou na outfit Kate z premiéry bondovky Není čas zemřít.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 24. 06. 2024 13:05

Devítiletá princeznička musela být v sobotu jako v Jiříkově vidění. Táta William ji spolu se starším bráškou Georgem vzal v rámci oslavy svých 42. narozenin do Wembley na koncert držitelky 14 cen Grammy a možná nejpopulárnější zpěvačky současnosti Taylor Swift.

Princezna Charlotte v šatech se zlatými flitry

Zatímco následník trůnu si na tribuně střihl taneček, za který by se nemusel stydět ani John Travolta (70) ve svých nejlepších letech, Charlotte už se nejspíš těšila na osobní setkání se zpěvačkou, k němuž došlo krátce po vystoupení. Taylor se při té příležitosti nechala se třemi urozenými fanoušky zvěčnit na vzácném selfie.

Příznivcům královské rodiny tak neuniklo, jaký styling princezna Charlotte na koncert zvolila. Jednalo se o šaty od dostupné značky John Lewis poseté růžově zlatými flitry, doplněné andělsky rozevlátými rukávy a sukní po kolena. Okouzlující outfit Charlotte korunovala svým oblíbeným účesem - tedy dvěma copánky tvořenými z vlasů nad čelem a sepnutými po stranách. Dokonalý koncertní boho look tak byl na světě.

Outfit Kate Middleton z premiéry Není čas zemřít

Že vám to něco připomíná? Ano, správně. Velmi, velmi podobný outfit zvolila Charlottina maminka Kate Middleton na premiéru bondovky Není čas zemřít v roce 2021. Tehdy ještě vévodkyně z Cambridge si pro na slavnostní událost vybrala nepřehlédnutelné šaty se zlatými flitry a dlouhou pelerínou z dílny své oblíbenkyně Jenny Packham, které doplnila výraznými boho náušnicemi značky O'NITAA ve stejném odstínu.

Na srovnání outfitů matky a dcery se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články