Fit a krásnátestovánísoutěže

5 způsobů, jak se stát nedostižnou hospodyňkou

Zdroj:

+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Někdo se celý život honí za kariérou, pro někoho je ta představa pro změnu hrůzostrašná a chce se raději věnovat péči o děti a manžela. Pokud byste zvolili variantu dvě, pak jsou následující řádky určeny právě vám. Přinášíme vám 5 způsobů, jak být nedostižnou hospodyňkou.

Barbara Lorenzová 6. března 2018

Pořiďte si vhodný obleček, když už jste se rozhodla, že se stanete ženou v domácnosti. Pin-up obleček služtičky se partnerovi určitě bude líbit.

Vezměte útokem nejbližší obchod s domácími potřebami a nakupte všechno, co by se vám do domu nebo bytu mohlo hodit. Správná hospodyňka má přece doma naklizeno.

Rozhodně se ani nesnažte najít si civilní zaměstnání. S tím by hospodyňka neměla mít nic společného. Váš úkol je především uklízet a vytvářet teplo domova.

Thumbnail # Jste single? Sex na jednu noc vám prospěje. Každý den můžete být v jiné roli
Mohlo by Vás zajímat:

Jste single? Sex na jednu noc vám prospěje. Každý den můžete být v jiné roli

Samozřejmě, že byste měla umět vařit. Na to, abyste udělala oběd, máte přece celý den. Pokud se náhodou stane, že kuchařské umění neovládáte, existuje tu donášková služba, ale to váš přítel přece nemusí vědět.

Vzhledem k tomu, že máte volného času více než dost, měla byste vynaložit i nějaké úsilí do vaší fasády. Zkrátka a dobře měla byste být vždy perfektně upravená.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu