Chcete se zamilovat? 5 způsobů, jak se to může stát, ani nemrknete

29. března 2018 Alena Žilíková
pixabay.com
pixabay.com

Když už si myslíte, že se snad nikdy nezamilujete, tak to přijde. A i když máte pocit, že není nikdo na obzoru, může být právě hned vedle vás. Zamilovat se můžete opravdu různě, a ani nebudete vědět jak.

Jiskra

Stane se to prostě hned. Stačí jediný pohled a jste v tom. Může jít o muže na ulici, ve škole, v práci, prostě o kohokoliv. Chemie zapracuje a ruka bude v rukávě. To je prostě láska na první pohled.

Z postele do vztahu

Vyhlédnete si ho v klubu, prohodíte pár slov u drinku na baru a nakonec skončíte u něj doma v posteli. Chtěla jste si možná jen užít a myslíte si, že ze sexu na jednu noc se vyklubat nic vážnějšího nemůže. Jenže může! Může se totiž stát, že ten sex byl tak úžasný, že se do sebe zamilujete, a už v té posteli zůstanete.

Rozum

Pokud jste starší, a už nevěříte na pobláznění a motýlky v břiše, můžete se uchýlit k lásce z rozumu. Potkáte muže, který sice nebude úplně podle vašich představ, ale bude sám, zajištěný a žádný kriminálník. Vám už je 35 let, takže není co řešit.

Z kamarádství láska

Zní to neuvěřitelně, ale i takové věci se stávají. Znáte ho dlouho, možná by vás to ani nenapadlo, ale něco se stane a vy se bláznivě zamilujete do svého kamaráda. Je vám totiž blízko a zažila jste s ním spoustu legrace. Navíc víte, jak prožíval všechny svoje vztahy, takže si můžete být jistá, do čeho jdete.

Oťukávání

Nejčastější zamilování je vzájemné oťukávání. Když se s někým seznámíte, chodíte kolem sebe, pak se jeden z vás osmělí pozvat toho druhého na rande, a než dojde vůbec k první puse, tak to chvíli trvá. Nebudeme vám nic namlouvat, tohle je ten nejlepší způsob, jak můžete potkat lásku na celý život.

 

Neděle 24. 3

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha

Stále více lidí obohacuje svůj jídelníček rostlinnou stravou. Do popředí se znovu dostávají suroviny, které byly v našem prostředí využívány po ...

Více

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha