Radka (34): Na dovolené jsem neviděla jediného hezkého chlapa. Všichni jen tloustnou, plešatí a neholí se v podpaží

Vtipné příběhy ze života: Na dovolené jsem neviděla jediného hezkého chlapa. Všichni jen tloustnou, plešatí a neholí se v podpaží
Zdroj: Unsplash

Radka zažila na dovolené u moře zklamání. Těšila se, že uvidí nějaké opálené a svalnaté muže, ale místo toho potkávala jen samé obézní chlapy, kteří o sebe vůbec nepečují...

Jana Jánská
Jana Jánská20. 11. 2023 15:30

Moje letošní dovolená byla totální fiasko. Nechápu, co se to s těmi chlapy děje. Oni touží po štíhlých ženách s velkými prsy, ale sami se sebou nic neudělají. To se vážně spoléhají na naditou peněženku?

Na dovolené jsem chtěla sbalit nějakého chlapa

Jsem single a nic na tom nechci měnit. Práce mě zkrátka baví natolik, že nemám potřebu vázat se a věnovat někomu svůj drahocenný čas. To ale neznamená, že bych neměla milence, sex potřebuji k životu. Jenom ne s jedním chlapem, kterému bych musela i vařit a prát.

Letos jsem si za pololetní odměny, které byly hodně slušné, pořídila týdenní dovolenou u moře. Chtěla jsem chytat bronz a ideálně si pořídit nějakého snědého plážového hezouna. Plán to byl hezký a já se už nemohla dočkat, až si konečně vybalím v hotelu kufr a hodím na sebe ty nejmenší plavky, jaké jsou k mání.

Na pláži jsem zažila šok

Když jsem se konečně složila na lehátko s dobrým pitím a začala koukat kolem sebe, byla jsem mírně zklamaná. Všude jen rodiny s dětmi. Potvrdilo se mi pravidlo, že jakmile je chlap v chomoutu, přestane o sebe pečovat.

Všichni měli pivní mozoly, plešatěli a jeden měl v uších takové chlupy, že si na ně mohl pověsit brýle. Pití mi zhořklo v puse a začala jsem přemýšlet nad změnou pláže. A také jsem to v průběhu dovolené několikrát udělala.

Jenže to vůbec nepomohlo. Pokud se někde vyskytla skupinka mužů bez rodin, moc se mi nelíbili. Do fitka zjevně nikdo z nich nechodil. Když zvedli ruce a já viděla to neoholené houští, pochopila jsem, že moje vytoužená dovolená bude fiasko. A tak jsem začala pít...

Dovolená pro mě byla velkým zklamáním

Za těch osm dní jsem vystřídala snad tucet pláží, ale o pořádného chlapa jsem ani nezavadila. Sladce ukolébat mě dokázal jen nějaký drink s brčkem. U večeře mi dělala společnost láhev vína. Ani jsem neměla chuť chodit po barech. Když je muž sexy, ať to jde ukázat na pláž.

Byla jsem opravdu zklamaná a otrávená. Málem jsem napsal na sociální sítě špatné hodnocení, ale pak jsem si to naštěstí rozmyslela. To by bylo asi už opravdu zoufalé. Docela jsem se těšila na návrat domů. Svému milenci jsem psala, ať mě počká na letišti a na zbytek dne si nedělá žádné plány. Měla jsem totiž co dohánět...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články