Slavomíra (24): Lektorka jógy mi pořádně zamotala hlavu. Kdykoliv si na ni vzpomenu, hned zrudnu

Příběhy o životě: Lektorka jógy mi pořádně zamotala hlavu. Kdykoliv si na ni vzpomenu, hned zrudnu
Zdroj: Freepik

Slavomíra si chtěla zpevnit postavu a začala chodit na kurz jógy. Došlo tam však k něčemu, s čím rozhodně nepočítala. Zakoukala se do své lektorky.

Jana Jánská
Jana Jánská 20. 01. 2024 18:00

Sama se v tom ještě nevyznám a asi musím své pocity pořádně zpracovat. Myslela jsem si, že se mi líbí jen kluci. Ale moje lektorka jógy to všechno převrátila vzhůru nohama.

Začala jsem chodit na jógu

Holky v práci každou chvilku vidím chodit s podložkou na cvičení. Když už se i v kuchyňce o ničem jiném nemluví, rozhodla jsem se to zkusit také. Ať nejsem ta, co nic nedělá.

Kousek od mého bytu je malé studio zaměřené na jógu. Rezervovala jsem si zkušební lekci a doufala, že to nebude nic náročné. Jenže i polohy, které na první pohled vypadají jednoduše, mi daly docela zabrat.

Třásly se mi nohy, funěla jsem a pořádně se zapotila. To mám z toho, že se moc nehýbu. Ale měla jsem pak dobrý pocit a přišlo mi, že mě to celkem nabilo energií. A tak jsem se rozhodla, že budu chodit na jógu dvakrát týdně.

Okouzlila mě jedna žena

Asi po měsíci jsme na jedné lekci měli záskok. Místo naší lektorky přišla jiná, která vede kurzy pro pokročilé. Je to holka v mém věku, o hlavu menší a trošku oplácaná. Přišlo mi divné, že předcvičuje jógu. Ostatní lektorky mají útlé postavy.

Ještě větší byl můj údiv, když začala cvičit. Byla neuvěřitelně ohebná a všechno dělala s takovou grácií, že jsem jen koukala. Pak se stalo něco, co mě poslalo do kolen. Šlo o jednoduché dechové cvičení. Měly jsme se nadechnout a pořádně vydechnout. Jenže když ta lektorka vydechla, něco v mém nitru začalo rezonovat.

Její výdech mi připadal smyslný a zněl jako při orgasmu. Úplně mě to vyvedlo z míry. Zapomněla jsem, co zrovna děláme, a jen na ni koukala. Všimla si, že se dívám a usmála se na mě...

Možná jsem bisexuální

Cítila jsem, jak rudnu. Do konce lekce už jsem se nedokázala pořádně soustředit. Nechápu, jak je možné, že ve mně takové pocity vzbuzuje žena. Asi se v sobě nevyznám. Můj přítel Igor (26) o tom neví, raději jsem mu nic neřekla. Co by si o mně pomyslel?

Sama vlastně nevím, co si o tom mám myslet. Když se s Igorem miluji, někdy si vzpomenu na tu lektorku a vzápětí mám orgasmus. Když na ni pomyslím u jakékoliv jiné příležitosti, cítím, že začínám rudnout. Že bych byla bisexuální?

Momentálně sbírám odvahu, abych mohla zajít na lekci, kterou vede ta úžasná ženská. Ráda bych ji totiž opět viděla. A hlavně slyšela...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články