Stella (38): Se sestřenicí jsme kdysi testovaly muže ze seznamky. Z toho nejúchylnějšího se vyklubal můj kolega

Skutečné příběhy o sexu: Se sestřenicí jsme kdysi testovaly muže ze seznamky. Z toho nejúchylnějšího se vyklubal můj kolega
Zdroj: Freepik

Stella naštěstí neholduje drbání, a tak je u ní tajemství jejího kolegy v bezpečí. Kdyby ale chudák tušil, že Stella ví o jeho sexuální libůstce...

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 18. 06. 2024 19:00

Zase se mi seknul počítač, tak jsem zavolala našeho firemního ajťáka. Za chvíli byl u mě a počítač mi opravil. Celou dobu, co byl u mě v kanceláři, jsem se v duchu bavila. Shodou náhod znám jeho nejintimnější tajemství.

Se sestřenicí jsme z hecu chodily na rande

Ajťák má jediné štěstí, že nemám v povaze šířit drby. Jeho tajemství je natolik pikantní, že by určitě zajímalo všechny kolegy z firmy. Asi před deseti lety jsme se sestřenicí lovily chlapy. Byly jsme nezadané a hledaly vhodný protějšek. Obě nejsme žádné puritánky, a tak jsme vše braly s lehkostí. Když už ze schůzek ze seznamky nevzejde vztah, alespoň si trochu užijeme nevázaného vzrušení.

Pravidelně jsme si dávaly porady nad sklenkou vína, svěřovaly si zážitky a smály se nad prožitými historkami. Musím přiznat, že jsme měly trefné přezdívky pro kluky ze seznamky. To proto, že každá měla portfolio mužů v různé fázi rozpracovanosti. Samozřejmě jsme si nejprve nějaký čas s potencionálními partnery psaly, s některými už telefonovaly a s některými byly na rande. A protože se ze žádného rande zatím vztah nevyklubal, systém výběru běžel dál. Velmi často platilo, že kdo chtěl nás, toho jsme nechtěly my, a obráceně.

Nápadníky jsme bodovaly a řadily do hitparády

"Stello, musíme dát co nejdříve víno. Mám zaručeně první místo do hitparády," smála se sestřenice, ale do telefonu mi nechtěla říct víc. Dohodly jsme se na termínu a já se těšila, co vtipného či šíleného se jí stalo. Měly jsme svou hitparádu chlapů, která čítala pět míst.

Na vedoucí příčce průběžného pořadí byl muž, který dorazil na první rande s maminkou a ta diktovala pravidla vztahu. Na druhé figuroval muž, který sestřenici vyčetl, že na fotce vypadala lépe než ve skutečnosti, ale sám měl protézu místo nohy, o níž se v inzerátu vůbec nezmínil. Třetí příčka patřila muži, který při večeři neustále nahlas prděl a dělal, že se nic neděje. Čtvrtý byl muž, který utekl ze setkání pod záminkou, že jde na toaletu. A na poslední příčce se skvěl džentlmen, jenž mi navrhl, že mu můžu za večeři poděkovat tím, že mu ho vykouřím v autě. Hulvát.

Ostatní podivíni byli v normě. To, že na schůzku chodili muži, kteří měli v inzerátu i patnáct let starou fotku, nebylo nic zvláštního. I chlapi velmi přitažliví, již by bodovali se současnou vizáží, používali hodně staré fotky. Na rande se hojně objevovali i muži morbidně obézní, kteří měli na seznamce snímek lehce při těle. Ale zjistili jsme, že naprosto všichni mají vysoké sebevědomí a fotky žen velmi důkladně lustrují. A nestydí se upozornit na odchylku reality od fotky.

Z úchylného nápadníka se vyklubal můj kolega

"Tak sem s ním, nemůžu se dočkat. Jestli atakuje první místo, bude to pecka," celá natěšená jsem vítala sestřenici. Pověděla mi, že byla na rande s pěkným mužem. Došlo na líbání a byla to paráda. Tak jí navrhnul, že by mohli pokračovat u něj. Souhlasila. Když chlapíka svlékla, zůstala stát jako opařená. Měl krajkové kalhotky a podvazky, které držely krajkové punčochy. Nejdříve prý chtěla utéct, ale pak si řekla, že je to jen prádlo. V posteli prý byl excelentní, i když krajkové prádlo odmítal sundat. Tedy až do okamžiku vyvrcholení. To prý křičel, že je borec. Od srdce jsem se zasmály.

Chlapíkovi řekla, že to byl výborný sex, ale že už dál pokračovat nechce. Obě jsme konstatovaly, že je to jasná první příčka. Potom sestřenice vytáhla mobil a ukázala mi jeho fotku, kterou jí zaslal těsně před schůzkou, aby ho poznala. Jinak prý v inzerátu obrázek nemá. Málem jsem se utopila vínem. Koukala jsem na svého kolegu z práce. Na toho, který mi už celých deset let od mého zjištění spravuje počítač. Nikdy jsem nikomu jeho pikantní libůstku nevyzradila. Ale vždy když ho vidím, se směji. On si pravděpodobně myslí, že jsem stále pozitivně naladěná. Jenže já vím své...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články