Hit léta 2022: Sandálky na klínku či podpatku opticky prodlouží nohy a lze je kombinovat prakticky s čímkoliv

Hit léta 2022: Sandálky na klínku či podpatku opticky prodlouží nohy a lze je kombinovat prakticky s čímkoliv
Zdroj: Redakce Lifee.cz
Smyslné červené sandály na podpatku. Luciano Barachini, Corso Roma, Fashion Arena Prague Outlet, 3237 Kč.Béžové sandály na klínku s ozdobnou mašlí. Loretta by Loretta, Corso Roma, Fashion Arena Prague Outlet, 1645 KčPudrovo-růžové lodičky na vysokém podpatku se zlatým zdobením. Elisabetta Franchi, Fashion Arena Prague Outlet, 2370 Kč.Elegantní bílé sandálky. Mango, Fashion Arena Prague Outlet, 599 Kč. + 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Sandály a léto patří neodmyslitelně k sobě. Dejte šanci těm na klínku, které opticky prodlouží nohy a zároveň nabízejí větší komfort než vysoké podpatky. Prozradíme vám, které byste si letos rozhodně měla pořídit, abyste držela krok s módními trendy.

Dana Klementová
Dana Klementová 28. května 2022

Vybrat vhodnou letní obuv, která by se snadno kombinovala, vypadala dobře, a navíc byla pohodlná, je někdy náročné. A i když to tak na první pohled nevypadá, dámské letní sandálky na klínku všechny tyto požadavky splňují. 

Nové letní maxi šaty: Inspirujte se modely, které oblékly naše redaktorky
Mohlo by Vás zajímat:

Nové letní maxi šaty: Inspirujte se modely, které oblékly naše redaktorky

Opticky delší nohy díky sandálům na podpatku

Sandálky na vyšším podpatku se řadí mezi nejelegantnější boty vůbec. Navíc je lze snadno kombinovat s džínami, sukní i šortkami a můžete je bez obav obout do práce, na nákup i na romantickou večeři. 

Jestliže nejsou vysoké podpatky nic pro vás, dejte přednost sandálům na nižším podpatku či klínku. Ty bývají zpravidla o něco pohodlnější, takže je můžete nosit prakticky celé léto. Sandály na podpatku či klínku mají také tu výhodu, že dokáží opticky prodloužit a zeštíhlit nohy, což ocení především dámy se silnějšími lýtky.

@lifee.cz ♬ Such a Whore (Baddest Remix) – JVLA

Trendy sandálky na klínku pro léto 2022

Letošní léto bude fandit výraznějším sytým barvám. Pokud si navíc pořídíte sytě žluté, červené či fialové sandály na podpatku, stačí k nim obléct jednoduché šaty a originální outfit máte hotový.

Chybu ovšem neuděláte ani s neutrálními černými, bílými či béžovými sandály, jež vám v botníku vydrží řadu let. 

Při výběru dávejte přednost kvalitním koženým sandálům, ve kterých se vám bude chodit daleko pohodlněji, a i přes vyšší pořizovací cenu s nimi budete velmi spokojené. 

Jestliže hledáte inspiraci na trendy letní sandálky na podpatku či klínku, můžete si prohlédnout naši fotogalerii.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články