Teplákovka jako stylový denní outfit: Elegantní model z ní udělá správný odstín a doplňky

úvodní foto
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/koláž Lifee
Pohodlně a stylově v zeleném kompletu od značky Erika Fashion. 1589 KčMonochromatický outfit v krémové barvě vypadá luxusně. Set tepláků, mikiny a vesty od Londonclub.cz za 2379 KčOversize mikina od designerské značky Mikela da Luka je unisex, takže si ji s přítelem můžete půjčovat. Otázka je, zda-li se budete chtít dělit. 2490 KčMikinu můžete využít separátně, třeba s širokými džíny a sportovní čepicí. Mikina Zara, 699 Kč+ 6 fotek+ 7 fotek

Teplákové soupravy, podobně jako třeba legíny, v posledních dvou letech zásadně upevnily své místo na trhu s ženským oblečením. Nahrála tomu koronavirová pandemie, která mnohé zaměstnané ženy uvěznila v domácím prostředí, kde formální oblečení nahradilo pohodlí. I v teplákách a mikině ale můžeme vypadat skvěle

Radka Franc
Radka Franc 11. prosince 2022

Sportovní oblečení bylo na vzestupu posledních deset let, ale funkční soupravy na tělo pro využití do posilovny či na běhání a cyklistické šortky, které slušely snad jen modelkám, nahradily velkorysé a pohodlné střihy. Když značka Chloé v roce 2015 představila svou teplákovou soupravu na molu během pařížského týdne módy, stala se trendem, jehož obliba rostla každým dnem.

Stylové teplákové soupravy pro kluky i holky: Skvěle se hodí do přírody i do školy
Mohlo by Vás zajímat:

Stylové teplákové soupravy pro kluky i holky: Skvěle se hodí do přírody i do školy

Teplákovky můžete nosit jako set i separátně

Nošení tepláků, mikin a jejich souprav je tak snadné. Pokud si pořídíte k sobě náležící set, nemusíte vymýšlet nic dalšího. Ale oba kousky se dají využít i separátně, mikina s džíny a ve dlouhém provedení s legínami či vysokými kozačkami. Některé modelky a influencerky sebevědomě nosí tepláky s vysokými podpatky.

Pokud zkombinujete tepláky s oversize kabátem nebo se sakem a vysokými šněrovacími botami, dostanou naprosto nový švih. Teď v zimě je můžete doplnit kožešinovou čapkou ve stylu beranice či bucket hat. Skvěle budete vypadat v monochromatickém outfitu, tedy v jedné barvě od hlavy až k patě. Strukturu dodají různé materiály a hloubka barvy.

Tepláky jsou stále in! Tyto kousky by v roce 2022 neměly chybět ve vašem šatníku
Mohlo by Vás zajímat:

Tepláky jsou stále in! Tyto kousky by v roce 2022 neměly chybět ve vašem šatníku

Aktuální soupravy uspokojí i módní fajnšmekry

Teplákové soupravy se vyrábějí z mnoha materiálů, od bavlny, přes syntetiku po pletené modely, ve kterých se budete cítit jako v pyžamu či zachumlaná v dece. I barevná škála zcela uspokojí každou ženu, soupravy pořídíte v černé klasice, zářivých barvách, zemitých odstínech a jsou tu i kousky v provedeních z log značek či odvážné potisky.

A proč si teplákovku pořídit, nejste-li ani zdaleka sportovní fanynkou? Tepláky vám pomohou zvládnout čas odpočinku s minimální námahou, přesto můžete stále vypadat stylově a cítit se maximálně pohodlně.

V naší fotogalerii se můžete inspirovat těmi nejhezčími sety z aktuální nabídky značek. Věříme, že je o blížících se vánočních prázdninách využijete s nadšením.

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články