Tento týden v Ulici: Tajemná Adéla Gondíková připomene Evženovi jeho minulost, Miloše zaskočí špatná zpráva od lékaře

Nový týden v Ulici: Evžena zaskočí jeho minulost v podání Adély Gondíkové
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Evžen si myslel, že když udělá tlustou čáru za minulostí, všechno bude zapomenuto.Jenže teď se zdá, že Evžena přeci jenom doběhne jeho minulost...Na scéně se totiž objeví tajemná žena v podání Adély Gondíkové. Co vlastně chce od Evžena?+ 6 fotek+ 7 fotek

Do nekonečného seriálu Ulice nastupuje Adéla Gondíková, která překvapí hlavně Evžena. Představuje totiž minulost, na kterou by nejraději zapomněl... Trable čekají také Miloše. Od lékaře se dozví informaci, kterou bude chtít utajit před svými blízkými. Jak špatně na tom je?

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 25. 09. 2023 07:30

Monika vnímá Márův vztah s Karlou jako naprosto bezproblémový. Dokonce se diví, proč se ti dva rozcházejí. Ale Mára to vidí jinak. Karlina nevěra je pro něj stále citlivé téma. Dodnes se s tím nedokázal vyrovnat. A teď se to u něj projeví poněkud překvapivě... Jak na to zareaguje Monika? A co bude další ťafkou pro Karlu? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v Ulici

Jirku Hermana nemile zaskočí novinář Dalibor Tomášek, jenž bez předchozí omluvy nedorazí na natáčení dalšího dílu jejich společného podcastu. Navíc o sobě nedá vědět ani později, což Jirku docela rozladí. Jenže tentokrát v tom bude Tomášek tak trochu nevinně. S vervou sobě vlastní se totiž pustil po stopě v případu, který ho osobně hodně zajímá. A právě to se mu vymstí. Dostane totiž takovou nakládačku, že bude muset vyhledat lékařskou pomoc... Kdo a proč si s Tomáškem vyřídí své účty? A jak se k tomu postaví zkušený kriminalista Jirka Herman?

Středa v Ulici

Zapůsobit na holku, která má laťku docela vysoko, tak to chce hodně velkou vynalézavost i odhodlání. Jirkovi Hložánkovi nic z toho rozhodně nechybí. Pokaždé si najde důvod, proč za Martinou zajít. Obvykle to svede na práci a požádá ji o pomoc s problémem, který může i nemusí být záminkou ke schůzce. Také tentokrát se blýskne poměrně originálním oříškem, který bez ní nerozlouskne. A jak je jeho zvykem, odměna bude stát za to. S čím Jirka bez Martiny prostě nehne? Co odhalí Kateřina při pohledu na ty dva?

Čtvrtek v Ulici

Člověk si často myslí, že má minulost vyřešenou, když za ní udělá tlustou čáru a rozhodne se začít znovu. Jenže minulost se mu občas sama připomene svými stíny, které mohou být i hodně temné. Do takové situace se nyní dostane Evžen Šmýd, aniž by do poslední chvíle tušil, jaká hrozba kolem něj obchází. Dnes se na něj začne až příliš okatě vyptávat charismatická žena v podání Adély Gondíkové. Ta o sobě tvrdí, že je jeho stará známá. To je ale jen část pravdy... Co všechno dotyčná podnikne, aby se s Evženem setkala? A jaké tajemství z minulosti s sebou přináší?

Pátek v Ulici

Když se člověk dlouhodobě necítí dobře, jeho okolí to začne řešit. Pokud si na své zdraví stěžuje Miloš Knobloch, je to podezřelé. Dokonce i Evu jeho chování zarazí, a to už je co říct. Je to právě ona, kdo Miloše vždy rázně usměrní a doporučí mu, aby se tolik neprožíval. Teď má pro něj jinou radu – pošle ho k doktorovi. To se Milošovi sice moc nechce, nakonec však dá na její slova. A to, co se v ordinaci dozví, pro něj bude takovou podpásovkou, že to jen tak nerozdýchá... Co je s Milošem? Proč z toho bude téměř na zhroucení? A proč to bude tajit hlavně před svou ženou?

Zdroj informací:
TV Nova: seriál Ulice

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Související články

Další články