Hvězdě komedie Líbáš jako bůh Kamile Magálové je dnes 69 let: Matka trpěla depresemi, s otcem se usmířila těsně před smrtí

Příběh filmu začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena s Františkem se pokoušejí začít nový, společný život.
Zdroj: TV Nova
Komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh (2009) se v historických tabulkách nejúspěšnějších titulů v České republice umístila na osmém místě s více než devíti sty tisíci diváků (a jako čtvrtý český film). Není tedy divu, že se nyní objevilo volné pokračování Líbáš jako ďábel, v němž se rozvíjejí další osudy dvou starších rozvedených párů.Tentokrát však autorka poněkud změnila žánr a namísto komedie o rodinných a milostných vztazích natočila snímek, v němž mají významnou úlohu dobrodružné prvky a jenž se ze značné části odehrává v Maroku. Příběh filmu začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena s Františkem se pokoušejí začít nový, společný život.Franštinářka Helena byla se spisovatelem Karlem rozvedená už v první části, ale její milenec, lékař záchranky František, vstupuje rozvedený až do tohoto dílu. + 6 fotek+ 7 fotek

Herečka Kamila Magálová je dcerou slovenského dirigenta Ladislava Slováka, jejím bratrem je herec Marián Slovák. Vystudovala herectví na VŠMU v Bratislavě a čeští diváci ji znají především z komedií Líbáš jako Bůh a Líbáš jako ďábel, kde si zahrála osudovou ženu dvou slavných českých herců.

Petra Járková
Petra Járková 16. listopadu 2019

Otec ji opustil

Slovenská herečka Kamila Magálová se narodila roku 1950 v Bratislavě v rodině dirigenta Ladislava Slováka. Její matka nepracovala a starala se o domácnost. Když byly Kamile tři roky, otec se rozhodl odejít od rodiny a našel si novou partnerku.

Smrt matky

Matka z toho těžce duševně onemocněla a nezvládala péči o Kamilu ani jejího bratra Mariána. Dětí se ujali dědeček s babičkou. Kamilina matka nakonec propadla těžkým depresím a zemřela, když bylo Kamile 18 let. Otec se k ní ani k bratrovi nehlásil.

Usmíření

S otcem se Magálová usmířila těsně před jeho smrtí. Měl Alzheimera a žil již sám. Kamila se o něj starala do posledních chvil a slíbila si, že její děti nikdy neokusí, co je rozvod.

Kouření v proměnách času: Zapomeňte na muže s klasickými cigaretami i ženy s elegantní špičkou
Mohlo by Vás zajímat:

Kouření v proměnách času: Zapomeňte na muže s klasickými cigaretami i ženy s elegantní špičkou

Stejný osud

Jenže i ji potkal podobný osud, manžel Slavomír Magál ji po dvaačtyřiceti letech vztahu opustil kvůli mladinké milence a začal nechutný rozvod plný tahání o majetek. Magál také svým chováním přišel o obě své děti, které se postavily na Kamilinu stranu.

Současnost

Kamila si po rozvodu koupila nový dům, má děti a vnoučata, angažuje se v Nadaci na záchranu koní a žije spokojeným životem.

Kariéra

Kamila vystudovala VŠMU v Bratislavě, od roku 1972 byla členkou Poetického souboru Nové scény v Bratislavě. V roce 1982 nastoupila do Činohry Slovenského národního divadla. Stále natáčí filmy a hraje v seriálech. Vidět jste ji mohli ve filmech jako Koncert pro pozůstalé, Sedm krátkých roků inženýra Hagary, Demokrati, Bakaláři, Falešný princ. U českých diváků je ale známá především z komedií Líbáš jako bůh a Líbáš jako ďábel. Také zazářila v seriálu Odsouzené.

NA SNÍMKY ZE SLAVNÉ KOMEDIE S KAMILOU MAGÁLOVOU SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

Další články