Fit a krásnátestovánísoutěže

Líbáš jako ďábel, stálice letních obrazovek: Kaiser odmítal kaskadéra, Holubová zoufale chytala letadlo

Zdroj:TV Nova

+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Komedie Líbáš jako ďábel režisérky Marie Poledňákové patří ke stálicím letních obrazovek. Navazuje na režisérčin předchozí film Líbáš jako Bůh a rovněž pojednává o párech, které se seznámily a rozešly až v pozdějším věku. Zajímavostí je, že se jednalo o poslední film Poledňákové a při natáčení v Maroku došlo ke mnoha zmatkům.

Petra Járková 5. července 2019

Lokalitu vybírala režisérka

Kvůli nabídkám cestovních kanceláří chtěli producenti točit v Tunisku nebo Egyptě. Tam by totiž byly lepší podmínky. Jenomže s tím nesouhlasila režisérka Marie Poledňáková. Tahle lokalita pro ni byla „srdcovka“ a ze svého přání neustoupila.

Kaiser nechtěl kaskadéra

Ve filmu je několik akčních scén a ty měl za Oldřicha Kaisera v roli Františka odehrát kaskadér. Nakonec to ale zvládl herec sám, bez pomoci profíka. Klobouk dolů!

Poslední film

Marie Poledňáková natočila takové klasické komedie, jako třeba S tebou mě baví svět, Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo Jak dostat tatínka do polepšovny. Proto zůstali všichni v šoku, když při poslední klapce u tohoto filmu oznámila, že se jednalo o její poslední film.

Thumbnail # Bartoška dnes slaví 72. narozeniny: Jak šel čas s jedním z našich nejpopulárnějších herců
Mohlo by Vás zajímat:

Bartoška dnes slaví 72. narozeniny: Jak šel čas s jedním z našich nejpopulárnějších herců

Zmatky nejen ve filmu

Ve filmu jsou hrdinové pořád ve stresu a ve skutečnosti tomu nebylo jinak. Tereza Kostková a Eva Holubová málem zmeškaly letadlo z Madridu do Marrákeše. Během cesty zpět se dokonce ve Španělsku ztratil jeden člen štábu a do Prahy se vrátil až po dvou dnech.

Exotické lokace

Kromě Prahy se štáb přesouval i do Afriky. V Maroku strávil 40 dní a většina záběrů se natáčela v Marrákeši. Dále se točilo v Essaouiře.

Kaiser přestal pít

Oldřich Kaiser nikdy neměl k flašce daleko, což moc dobře věděla i režisérka Poledňáková. Proto mu během natáčení obou dílů zakázala jakékoliv požívání alkoholu. Kdyby dohodu porušil, tak by dostal hned padáka. Jak je vidět, tak se herec udržel a ve filmu mu to navíc náramně sekne.

O ČEM POJEDNÁVÁ FILM LÍBÁŠ JAKO ĎÁBEL SE MŮŽETE PODÍVAT V NAŠÍ GALERII:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu