Legendární cliffdivingový závod Highjump slaví 20. výročí: Sexy chlapi v plavkách se hlásí o slovo

Netradiční akce na čerstvém vzduchu a s koupačkou, to je HIGHJUMP Cliffdiving
Zdroj: HIGHJUMP Cliffdiving
Highjump je oblíbený i pro svůj kulturní programTuhle událost si nenechá ujít ani Ben CristovaoTakhle to vypadá ze skokanského můstkuLom v Hříměždicích opět praskal ve švech+ 6 fotek+ 7 fotek

V termínu 2. a 3. srpna se v lomu v Hřiměždicích u Příbrami uskuteční jubilejní dvacátý ročník cliffdivingových závodů Highjump. Podtitul Legendy vzpomene na uplynulých dvacet let konání skokanského závodu, který opět navštíví přední světoví skokani a skokanky. Mezi největší lákadla hudebního programu bude patřit vystoupení skupiny PSH, The Atavist nebo Fast Food Orchestra.

Petra Járková
Petra Járková 17. května 2019

V žulovém lomu v obci Hřiměždice nedaleko středočeské Příbrami se prvn srpnový víkend uskuteční největší středoevropský cliffdivingový závod. „I letos se nám do závodu hlásí přední evropští i světoví skokané. Pro tento rok máme v plánu divákům představit nové tváře skokanského pole. Bude zase na co koukat,“ řekl k závodu jeden z pořadatelů Tomáš Jechort. „Také zveme na závody skokany, kteří na Highjumpu skákali při prvních ročnících. I to jsou legendy, které musí na dvacátém ročníku být,­“ doplnil Tomáš Jechort.

Skokané do vody se v lomu utkají ve skoku z několika výšek. Těmi jsou 12, 16 a 20 metrů. V plánu budou i exhibiční skoky z výšky téměř 30 metrů. Cliffdiving je považován za nejstarší extrémní sport světa, který pochází z americké Havaje.

Hudební program

Jako každoročně nebude na Highjumpu chybět ani hudební program. Na několika hudebních pódiích se představí především kapely, které se zapsaly do historie akce. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení hiphopové formace PSH, která pro svůj koncert připravila speciální set z písní, které za posledních dvacet let nahrála. Dále vystoupí rapper Smack, ska-reggae formace Fast Food Orchestra a mnoho dalších. Novinkou pro letošní ročník bude čistě elektronická scéna Prima Cool Stage. Zde vystoupí přední čeští dýdžejové, kteří vyznávají hudební styl house.

Na fešáky s prkýnky je radost pohledět.
Mohlo by Vás zajímat:

Sexy prkýnkáři v Praze: Štvanice pořádá 25. ročník světového závodu ve skateboardingu

Doprovodný program

Kromě cliffdivingu a hudební produkce je Highjump přehlídkou dalších adrenalinových sportů. K vidění bude exhibice flyboardistů přímo v lomu za účasti nejlepších světových vyznavačů tohoto mladého atraktivního sportu. K dispozici bude také dostatek klidových zón, stolních fotbálků, nafukovací Ninja Faktor areál a mnoho dalšího. Samozřejmě nebude zapomenuto ani na dostatek občerstvení ze světových kuchyní. Pro návštěvníky bude připraveno stanové městečko se sociálním zařízením.

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Další články