Muž na vysokých podpatcích: Samuel Brinton se hlásí k fluidnímu genderu a radí americkému prezidentovi

Muž na vysokých podpatcích: Samuel Brinton se hlásí k fluidnímu genderu a radí americkému prezidentovi
Zdroj: Profimedia
Samuel Brinton je gender fluidní, a proto navrhuje oslovení anglickým zájmenem they, tedy oni.Samuel Brinton jsou dlouholetým aktivistou na poli LGBTQ komunity.Když se Samuel Brinton stali novým poradcem amerického prezidenta Joea Bidena, pochlubili se na Twitteru. Konzervativci z toho nadšením nejásají...Samuel Brinton, pravda, nevypadá jako typický poradce prezidenta Spojených států amerických. + 1 fotka+ 2 fotky

Americký prezident Joe Biden jmenoval na pozici zástupce ředitelky Úřadu pro jadernou energii aktivistu Samuela Brintona. Nositel dvou magisterských titulů z prestižního Massachusettského technologického institutu (MIT) se dlouhodobě zasazuje za práva LGBT komunity, je nebinární a po Bílém domě cupitá na jehlových podpatcích.

Veronika Nováková
Veronika Nováková16. 02. 2022 08:00

„Možná byste nečekali, že absolvent jaderného inženýrství na MIT se bude procházet po Bílém domě na jehlových podpatcích, ale to je jeden z důvodů, proč to Sam dělá. Popovídat si o předsudcích přímo v jejich chrámu. Ať už jde o technická témata nebo sociální problémy, jako je podpora LGBT přeživších konverzní terapii, Sam je vždy ochoten vést náročné rozhovory s otevřenou myslí," uvádí nový americký náměstek ministra pro jadernou energii Samuel Brinton na svém oficiálním webu Samuelbrinton.com. Ve své funkci budou mít Samuel na starost vyhořelé palivo a jaderný odpad, k čemuž mají prokazatelně adekvátní vzdělání.

Samuel Brinton okusili fyzické i emocionální mučení

Samuel jsou bisexuál, kteří se narodili do jižanské rodiny baptistických misionářů, což samo o sobě není ten nejlepší předpoklad pro úspěšný vstup do života. Poté, co došlo k jejich coming outu, byli Sam vystavování fyzickému i emocionálnímu zneužívání. Nakonec je jejich rodiče poslali na takzvanou „konverzní terapii“, což je velmi kontroverzní metoda „léčby" homosexuality. Tu Sam podstupovali déle než dva roky. Nyní se Sam hrdě hlásí k proměnlivé genderové identitě, tzv. gender fluid, a v angličtině používají zájmeno „they", tedy „oni".

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sam Brinton (@radioactivenerd1)

Hrůzy konverzní terapie

Sam se popisují jako horlivého aktivistu proti nebezpečným a zdiskreditovaným praktikám konverzní terapie. Jejich práce má podobu rozhovorů na univerzitách po celé Americe, aby se podělili o své zkušenosti a poučili ostatní o tom, jak přijmout legislativu zakazující tuto praxi.

„Jsme živoucím důkazem toho, že co se konverzní terapie může pokusit zničit, sebepřijetí může zachránit," hlásají Samuel na svém webu. „Neustále slyšíme od těch, kteří přežili konverzní terapii, že byli zraněni natolik, že uvažovali o sebevražděZnáme tedy závažnost problému,“ popisuje Sam pro Faces of Freedom„Každý by měl vědět, že nemůžete změnit to, co jste si nikdy nevybrali.“

Fetišista hrající si na psa

Nejsou to ale jen gratulace, které teď Samuel ke své nové funkci dostávají. List Washington Examiner připomíná besedu se studenty, kterou Brinton před pěti lety uspořádali a hovořili zde o svých sexuálních tužbách. „Biden na klíčový jaderný post vypustil fetišistu hrajícího si na psa,” volá titulek konzervativního deníku.

Princeznou v Disney Worldu

V Bílém domě Sam nejsou nováčkem, v minulosti už radili prezidentu Baracku Obamovi v otázkách LGBT. A jak hrdě podotýkají, do Kongresu nosili a nosí boty na jehlových podpatcích. Všude, kam Samuel přijdou, ukazují mladým mužům a ženám, že mohou být tím, kým doopravdy jsou. Dodávají jim odvahu.

Pro server Lgbtqreligiousarchives.org Samuel vzpomínají na návštěvu zábavního parku Disney World, kde byli se svým přítelem. Jeden mladý gay je zde uviděl na vysokých podpatcích a začal plakat. Řekl své matce: „Je to pravda, mami. MŮŽEME tu být svou vlastní princeznou." 

Zdroje informací:

Samuelbrinton.com

Facesoffreedom.org: Sam Brinton

Lgbtqreligiousarchives.org: Sam Brinton

Washingtonexaminer.com: Biden unleashes dog-role-playing fetishist on key nuclear post

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články