Nejoblíbenější české horské komedie: Vzpomínáte na hvězdu Snowboarďáků Tomicovou v roli úchylné paničky?

Tomicová si chce užít s mladým zajíčkem
Zdroj: Profimedia
Pavla Tomicová je žena s velkým smyslem pro humorTomicová si chce užít s mladým zajíčkemPavla Tomicová byla ve StarDance za kočkuDíky těmhle kočkám ztratí Mádl s Kotkem hlavu+ 8 fotek+ 9 fotek

Snímek Snowboarďáci před lety doslova válcoval televizní obrazovky. Všichni herci nepochybně podali skvělý výkon, ale byla to právě Pavla Tomicová, díky které se diváci pobavili nejvíc. Diváci mohli sami díky jejím excelentním tanečním dovednostem vidět, že je to žena mnoha tváří, která umí pobavit, zaujmout i ohromit.

Redaktor
Redaktor 09. 01. 2019 09:12

Pavla Tomicová, která se v posledních letech objevuje na obrazovkách velmi často, byla českým divákům celkem neznámá. Do jejich povědomí se nejvíc dostala v roce 2004, když se ujala role, kterou by snad žádná jiná herečka nezahrála tak dobře jako právě Pavla. A co si budeme povídat, jiná herečka by snad ani neměla odvahu si tuto roli střihnout.

Snímek Snowboarďáci před lety doslova válcoval televizní obrazovky. Všichni herci nepochybně podali skvělý výkon, ale byla to právě Pavla, díky které se diváci pobavili nejvíc. Gábina, jak se její postava jmenovala, byla velmi náruživá čtyřicátnice, které po čase stráveném na horské chatě přestaly stačit erotické pomůcky. Objektem její touhy se nestal jen majitel chaty, ale i dva mladí kluci, Rendy a Jáchym, kteří si do hor rozhodně nepřijeli užít se ženou, která by jim mohla dělat matku.

Rendy a Jáchym si chtěli užít se slečnami, které na horské chatě potkali. Jejich pokusy se zdály být marné, proto se rozhodli je pozvat na večírek do svého pokoje a jako pojistku sexu nakapali na chlebíčky španělské mušky. Tedy to si alespoň mysleli. Dívky na večírek dorazily a dobře se bavily, dokud se neukázal nechtěný host. Gábina vešla, zkazila veškerou zábavu, snědla všechny chlebíčky a holky v podstatě vyhnala. Poté se pokusila Rendyho a Jáchyma svést. To se jí nepovedlo a druhý den se jí tahle nečekaná návštěva vymstila v podobě opravdu ošklivých střevních potíží.

Za zmínku stojí i scéna, kdy je majitel horské chaty Milan uvězněn v šachtě na uhlí. Pavla alias Gábina se o něj přijde postarat a protože tehdy byl v zimě ještě skutečně velký mráz, rozhodla se zahřát mu vyčuhující hlavu vlastními stehny. Větší uspokojení to samozřejmě přineslo jí než Milanovi.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články